برپایی دومین همایش بین المللی معماری و توریسم در مشهد مقدس (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از ایلنا، شناسایی و شناساندن فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه صنعت توریسم از طریق معماری معاصر، جذاب کردن منظر شهری در نگاه مردم و گردشگران، معرفی معماری به عنوان نماد جذب گردشگر در سطح ملی و بین المللی و... از اهداف مهم برگزاری این همایش است.

 

 "نشید نبیان" از برگزاری همایش بین المللی معماری و توریسم ۲ در مشهد مقدس خبر داد و اظهار کرد: این همایش در دومین سال برگزاری خود با موضوع «توریسم و شهر» هشتم و نهم خرداد ماه در محل سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این همایش در دو روز متوالی، هشتم و نهم خرداد ماه امسال با حضور جمعی از معماران و صاحبنظران حوزه‌های شهرسازی و گردشگری از سراسر جهان برگزار می‌شود.

 

دبیر دومین همایش بین المللی معماری و توریسم از حضور مقامات کشوری در این همایش خبر داد و گفت: حضور مقامات کشوری و پشتیبانی حامیان معنوی از جمله دانشگاه‌ها و موسسات مطالعاتی معتبر، نشریات تخصصی، سازمان‌ها و اداراتی نظیر استانداری خراسان رضوی، سازمان راه و شهرسازی استان خراسان رضوی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی و سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی را در برگزاری این همایش شاهد هستیم.

 

نبیان با اشاره به اهداف برگزاری دومین همایش بین المللی معماری و توریسم تاکید کرد: شناسایی و شناساندن فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه صنعت توریسم از طریق معماری معاصر، جذاب کردن منظر شهری در نگاه مردم و گردشگران، معرفی معماری به عنوان نماد جذب گردشگر در سطح ملی و بین المللی، فراهم کردن بستر‌های جلب مشارکت و جذب سرمایه‌های خارجی با شناساندن ظرفیت‌های ایران در سطح جهانی از اهداف مهم برگزاری این همایش است.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین برقراری ارتباط با مجامع علمی و نهادهای مطالعاتی در سطح خاورمیانه و بین المللی و پایه گذاری برای برگزاری سلسله همایش‌های بین المللی معماری و توریسم در دراز مدت نیز از جمله دیگر اهداف برگزاری این همایش به شمار می‌رود.

 

دبیر دومین همایش بین المللی معماری و توریسم از سه محور مهم در همایش بین الملی معماری و توریسم یاد کرد و گفت: در این همایش دو روزه، سه سخنران اصلی بین المللی با برگزاری ۳ پانل تخصصی و تعداد ۱۷ استاد بین المللی و داخلی در سه محور «گردشگری فرهنگی شهری»، «معماری و گردشگری شهری» و «جهانی سازی و صنعتی سازی در گردشگری شهری» برگزار می‌شود.

 

گفتنی است دومین همایش بین المللی معماری و توریسم هشتم و نهم خرداد ماه در محل سالن همایشهای صدا و سیمای خراسان رضوی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان  می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر به سایت www.rayahb.com  مراجعه کنند.

منبع : ایستا

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.