کودکان علاقمند به نقاشی به استقبال جام جهانی می روند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی - گردشگری - این جشنواره به منظور قدردانی از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل و تشویق کودکان و دیگر اقشار جامعه در جهت ترویج فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز با محیط زیست برگزار می شود. کودکان علاقمند در جشنواره مذکور به همراه والدین خود در 32 غرفه مختلف که هر یک اختصاص به یک گونه جاندار در حال انقراض در کشورهای شرکت کننده در جام جهانی 2014 برزیل دارد به انتخاب خود حضور پیدا کرده و با راهنمایی مربیان حاضر اقدام به نقاشی از گونه می کنند.

 

در ادامه پس از پایان برگزاری این جشنواره یک روزه، نقاشی های کودکان از گونه های مختلف به انتخاب هیات داوران به سفیران کشورهای همان گونه که در جام جهانی 2014 برزیل شرکت می کنند اهداء می شود.

 

نخستین جشنواره نقاشی «کودک، محیط زیست، صلح و فوتبال» روز جمعه 26 اردیبهشت ماه ساعت 16 در طبقه دوم تجاری برج میلاد با حضور کودکان و والدین علاقمند و جمعی از مسولان برگزار می شود. حضور برای تمامی کودکان و والدین علاقمند آزاد است.

منبع خبر : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.