برگزاری جشنواره برداشت نعنا در روستاي زين آباد بجستان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

رئيس اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري شهرستان بجستان از برگزاري جشنواره برداشت نعنا در روستاي زين آباد بجستان خبر داد و گفت: اين جشنواره بعد از ظهر روز يك شنبه 28 ارديبشهت ماه برگزار مي شود.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، جعفر ذوالفقاري با اعلام اين خبر افزود: اين جشنواره براي سومين سال پياپي در بجستان برگزار خواهدشد.

 

به گفته وي، در حاشيه اين جشنواره برنامه هاي متنوع فرهنگي و هنري مانند جشنواره غذاهاي محلي، بازي هاي بومي و محلي، نمايشگاه صنايع دستي و ... برگزار خواهد شد.

 

وي خاطر نشان كرد: علاقه مندان براي حضور در اين جشنواره مي توانند بعد ازظهر روز يك شنبه 28 ارديبشهت ماه جاري در روستاي زين آباد در 20 كيليومتري بجستان حضور يابند.

 

گفتني است شهرستان بجستان يكي از دروازه هاي ورودي به استان خراسان رضوي است كه داراي پيشينه اي تاريخي است و از جمله آثار تاريخي و فرهنگي و جاذبه هاي گردشگري بجستان مي توان به مسجد جامع بجستان، مسجد مزار، مسجد مرنديز، رباط فخر آباد، پل يونسي، رباط زين آباد، پارك طبيعي بجستان، مناطق ييلاقي، سياه كوه هلالي و ... اشاره كرد.

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.