ژاپن صدای گردشگران خود را می‌شنود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ وزارت گردشگری ژاپن برای درک بهتر نیاز گردشگران خارجی قصد دارد با کمک یک موسسه تخصصی درزمینه پردازش اطلاعات، تمامی محتویات توییتر را درباره ژاپن گردآوری و از نظر شناخت و درک بهتر دیدگاه ها و نیاز گردشگران خارجی، مورد بررسی و تجزیه و تحلیل علمی قراردهد.

 

به گزارش ژاپن دیلی پرس آژانس گردشگری این کشور قصد دارد برای ایجاد جذابیت بیشتر وارتقای استانداردهای گردشگری دراین کشور با بررسی نظر کاربران در سایت‌ها وشبکه های اجتماعی درک بهتری از مسافران خارجی و نیازهایشان درسفر به این کشور بدست آورد.

 

درهمین راستا توییت‌هایی که توسط کاربران و مسافران درارتباط با جاذبه‌ها و نقاط گردشگری ونیز خدمات خوب وبد و تجربه و دیدگاه‌های مثبت و منفی گردشگران را دراین زمینه از طریق یک شرکت پردازش اطلاعات مورد تجزیه و تحلیل علمی و آماری قرار می‌دهد. نتایج این بررسی ها در تمامی بخش‌ها و موسسات و زیرساخت‌های مرتبط با صنعت گردشگری از سوی آژانس گردگشری این کشور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

علاوه براین آژانس گردشگری ژاپن هم اکنون کار آنالیز اطلاعات GPS گردآوری شده از سوی گردگشران درداخل کشور است تا نقاط گردشگری تازه و ناشناخته را شناسایی و مورد حمایت قرار دهد.

یک مقام وزارت گردشگری ژاپن در همین راستا گفت استفاده خوب از توییتر فرصت و امکانات بزرگی دارد که به ما اجازه می‌دهد تاثیر گذاری خود را بهتر ببینیم و نیز در تلاش برای ارتقای سطح ارتباطات عمومی خود امکانات تازه ومنابع بیشتری را مشاهده کنیم. ترکیب اطلاعات بدست آمده از توییتر و اطلاعاتGPS راهی است که توسعه موثرتر گردشگری را برای ما فراهم می‌کند.

 

این استراتژی که ازسوی وزارت گردشگری ژاپن اتخاد شده بیش از هرچیز برای ایجاد آمادگی بیشتر برای برگزاری المپیک تابستانی 2020 توکیو طراحی شده است. دولت ژاپن انتظار دارد دراین مراسم شاهد سیل گردشگران خارجی باشد و از این طریق   اقتصاد ملی و محلی را با استفاده ازاین مراسم به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهد.

 

این گزارش دربخشی از مطالب خودآورده است: اگر تصور می کنید که لایک‌ها و دیدگاه‌های شما در شبکه‌های اجتماعی بی‎فایده و تنها صدایی در گوش کر است، اشتباه می‌کنید اگر بدانید که ژاپن در تلاش برای جذب گردشگران بیشتر و ارتقای سطح مقاصد گردشگری خود، بر محتویات شبکه‌های اجتماعی برای برنامه‌ها و استراتژی‌های آینده خود تمرکز کرده است.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.