معرفی بین المللی ظرفیت های گردشگری کشور در بهمن ماه (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی - گردشگری - مرتضی رحمانی موحد در جلسه کارگروه برپایی نمایشگاه گردشگری بین المللی که قرار است با دعوت از تعداد قابل توجهی از کشورها طی چهار روز در بهمن ماه سال جاری برگزار شود بر معرفی شایسته ایران در سطح بین الملل تاکیدکرد و گفت: در تلاش هستیم تا با برگزاری نمایشگاه گردشگری بین المللی در سطح نمایشگاه های موفق دنیا، علاوه بر ایجاد زمینه عرضه کشورهای صاحب مقام در این صنعت بستر مساعدی برای معرفی ظرفیت های گردشگری کشور فراهم آوریم.

 

وی افزود: امیدوار هستیم تا با تمرکز بر بازاریابی و معرفی فرصت های حضور در نمایشگاه گردشگری بین المللی تهران، زمینه آگاهی هر چه بیشتر و استقبال جهانیان از این بازار مهم در حال شکل گیری را فراهم آوریم.  

 

رحمانی موحد همچنین با بیان اینکه در تلاش هستیم با برگزاری نمایشگاه مذکور تصمیم ساز صنعت گردشگری منطقه باشیم؛ گفت: در شکل گیری روابط بین المللی قابل انتظار در این نمایشگاه، ارتباط کشورهای مختلف با یکدیگر، امکان فروش بسته های اختصاصی سفر ویژه هر کشور و نیز معرفی ایران از زوایای مختلف به شکل تخصصی و کارشناسی انجام خواهد گرفت.

 

گفتنی است طی سلسله جلسات متوالی کارگروه تخصصی برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران موضوعاتی همچون انتخاب غرفه ها در محل نمایشگاه های بین المللی تهران، نحوه بازاریابی، طراحی لوگو و شعار مربوطه، طراحی غرفه ها، بخش های تشکیل دهنده سایت نمایشگاه، چگونگی بهره مندی از صنایع دستی و هنرهای بومی، نحوه معرفی فرهنگ و تاریخ کشور در کنار جاذبه های طبیعی و گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.