گردشگری دل مشغولی بوده اما مسئله نبوده (گردشگری عمومی)

توضیحات :

بازیگر و کارگردان سینمای ایران گفت: به تصویر کشیدن منطقه شهداد در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک، بسیاری از هموطنان را علاقه‌مند به سفر به این مناطق کرد.

مسعود رایگان در مراسم افتتاحیه گردهمایی روسای اصناف خانه سینما در خانه کلبادی ساری اظهار داشت: 

جذابیت‌های زیادی در کشور ما وجود دارد و می‌توانیم همزمان تابستان و زمستان در فاصله زمانی یک ساعته لمس کنیم.

این کارگردان و بازیگر سینمای ایران با بیان اینکه اگر وضعیت مناسب باشد می‌توانیم از این مراکز برای جذب توریست استفاده کنیم، یادآور شد: این موضوع دل مشغولی بوده اما مسئله نبوده است.

رایگان خاطرنشان کرد: برای جذب مخاطبان بیشتر و دعوت آنها به کشور برای دیدن جاذبه‌های توریستی در سطح نیمه کلان، کم‌لطفی شده است.

وی با اشاره به اینکه ما می‌توانیم در این زمینه پیشنهاد دهنده باشیم، ادامه داد: درباره سینما و گردشگری راهکارهای زیادی وجود دارد و نیازمند اراده هستیم تا این راهکارها عملی شود.

منبع : گردشگر آنلاین


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.