ابراز امیدواری ایران برای توسعه سریع تر روابط با اسپانیا (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ابراز امیدواری کرد روابط بین اسپانیا و ایران بار دیگر با رشد سریعتری نسبت به آنچه که اکنون وجود دارد ، آغاز شوند.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، به نقل از ایرنا ، سلطانی فر که روز دوشنبه برای شرکت در اجلاس میراث فرهنگی وارد اسپانیا شد در مصاحبه ای با خبرگزاری افه ، یادآوری کرد : این روابط به دلیل تحریم های تحمیلی بین المللی علیه ایران ، محدود شده ا ند.

 

رئیس سازمان میراث فرهنگی افزود : ایران می تواند روابط خود با اسپانیا  را نسبت به کشورهای دیگر بسیار راحت تر از سر بگیرد.

 

وی هم چنین به دیدارش با  خوسه مانوئل سوریا  وزیر صنعت ، انرژی و گردشگری اسپانیا و چگونگی پیاده سازی تجربه اسپانیا در گسترش گردشگری در ایران اشاره کرد.

 

معاون رئیس جمهوری ادامه داد : ما قصد داریم این موضوع را عمیقا مورد بررسی قرار دهیم زیرا می دانیم اسپانیا ، تجربه بزرگی در این زمینه دارد و ما می خواهیم که این بخش را در ایران توسعه دهیم .

 

سلطانی فر خاطرنشان کرد : بخش گردشگری کشورمان در برخی از ماه های سال گذشته موفق به افزایش 200 درصدی ورود گردشگران خارجی به ایران شد.

 

وی اظهار داشت : ما براین باوریم که در طول سلطنت خوان کارلوس ، اسپانیا از فرصت های بسیار عالی برای گسترش اقتصادی خود و برای تحقق بخشیدن به اصول دموکراسی ، بهره مند بود و به همین دلیل ، به عنوان یکی از موفق ترین کشورهای اتحادیه اروپا قلمداد شده است .

 

معاون رئیس جمهوری ایران ابراز امیدواری کرد اسپانیا همان مسیر توسعه و تحقق دموکراسی را ادامه دهد .

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.