ششمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری کیش افتتاح شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گردشگری ـ مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش شامگاه گذشته شاهد گشایش ششمین نمایشگاه بین‏المللی گردشگری، هتلداری و فرصت‏های سرمایه‏گذاری بود.

 گفته می شود، این نمایشگاه که قرار است تا جمعه 26 دی ماه ادامه داشته باشد در فضایی بالغ بر 14 هزار متر مربع بر پا شده است و حدود 120 غرفه در آن شرکت کرده اند که شامل بخشهایی مرتبط با گردشگری، تجهیزات هتلداری و سرمایه‏گذاری است. هرچند در میان این غرفه داران اسامی بخشهایی غیر مرتبط با بخش گردشگری همچون مسکن و معاملات ملکی نیز به چشم می خورد.

 به گزارش CHN، در ششمین نمایشگاه بین‏المللی گردشگری، هتلداری و فرصت‏های سرمایه‏گذاری مشاغلی از مرکز تجاری و سیستم های مدرن ارسال پیام کوتاه با امکانات متنوع گرفته تا انجمن های صنفی و معاونت های گردشگری استان ها و بخش خصوصی حضور دارند.

 هدف از برگزاری این نمایشگاه چهار روزه که از 26 تا 29 دی ماه در جزیره کیش برگزار می شود، ارائه آخرین تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت گردشگری، تجهیزات هتل ها و صنایع وابسته، معرفی فرصت ها و همچنین ایجاد بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در کشور عنوان شده است.

  به گزارش CHN، برگزاری سمینار آموزشی مدیریت نوین هتلداری و نشست معاونان گردشگری سراسر کشور از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.