کیش در تابستان و مات مازندران! (گردشگری عمومی)

توضیحات :

گردشگر انلاین-تابستان فصلی است که میلیون ها مسافر و گردشگر داخلی به استان های شمالی سفر می کنند تا از آب و هوای معتدل تر این استانها بهره مند شوند.

در این میان مازندران با اقبال بیشتری برخوردار است و سواحل این استان در ماههای خرداد، تیر، مرداد و شهریور پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگر است که لذت شنا آنها را به سواحل مازندران می کشاند.

ایجاد طرح های شنا را می توان تنها اتفاق گردشگری مازندران نامید که سالهاست در قالبی سنتی و ابتدایی و با کمترین زیبایی و جاذبه، برپا می شوند.

در شرایطی که مسئولان مازندران با فرا رسیدن فصل تابستان غصه شان می گیرد که چگونه از پس طرح های شنا بر بیایند، مدیران جزیره جنوبی ایران 17 سال است که با برپایی جشنواره تابستانه، می کوشند حتی در تابستان گرم و طاقت فرسا نیز میزبان گردشگران باشند. گردشگرانی که برخلاف مسافران در مازندران، باید در کیش پول خرچ کنند و جیب هایشان پر باشد. در شرایطی که مسئولن استان سالهاست وقت شان را صرف طراحی برزنت و میله های آهنی در سواحل می کنند، کیش سعی دارد با تبلیغات وسیع، حتی در فصل تابستان هم خود را به عنوان قطب گردشگری پرجاذبه برای خانواده ها، مطرح کند.

 

کیش برای اقامت تابستانی گردشگران برنامه دارد و برخلاف مازندران که تابستانش تنها در طرح های نازیبا شنا خلاصه می شود، تنوع و تعدد برنامه های پرجاذبه را برای ماندگاری هرچه بیشتر گردشگران شاهدیم. مدیران کیش امسال، هفدهمین جشنواره تابستانه را با شور و نشاط بیشتری برگزار می کنند و از فرصت استثنایی جام جهانی نیز برای رونق جزیره بهره گرفته اند.

از ذکر این نکته نیز نباید غافل شد که برنامه ریزی در کیش تحت مدیریت واحد سازمان منطقه ازاد کیش انجام می گیرد و همچون مازندران جزیره ای و با موانع متعدد مواجه نیست.

جنگ شبانه، اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ، برنامه‌‏های متنوع ورزشی، تئاتر، نمایش فیلم، برپایی کارناوالهای شادی و اهدای میلیاردها ریال جوایز به گردشگران بخشی از برنامه‌‏های جشنواره تابستانی است.

تخفیف ویژه جشنواره در بازارها و افزایش پروازهای فوق‌‏العاده، آذین‌‏بندی خیابان‌‏ها و معابر حال و هوای خاصی در این ایام به جزیره می دهد.

امسال جشنواره جام جهاني فوتبال 2014 برزیل از 22 خرداد تا 23 تير با برنامه هاي متنوع همزمان با هفدهمین جشنواره تابستانی كيش برگزار می شود.

جشنواره ورزشي جام جهاني فوتبال با اجراي برنامه هاي ورزشي متنوع شامل مسابقه گزارشگري، فوتبال دستي، روپايي، شوت فني، در اسكله تفريحي و بازارها و مراكز تجاري، اجراي تري دي مپينگ در سواحل كشتي يوناني است و تا 23 تير ماه همزمان با برگزاری هفدهمین جشنواره تابستانی کیش ادامه دارد.

با  حضور نمايندگان مهم ترين برندهاي كالاها و لباس هاي ورزشي در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي كيش برگزار مي شود و گردشگراني كه در مدت برگزاري اين جشنواره به اين جزیره کیش سفر مي كنند مي توانند با شركت در قرعه كشي اين جشنواره و پيشگويي تيم هاي برتر در مسابقات فوتبال جام جهاني 2014 برزیل از جوايز ارزنده اين جشنواره بهره مند شوند.

منبع : گردشگر آنلاین


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.