پيشنهاد حضور پرشور در کنفرانس بين المللي استانداردسازي در صنعت گردشگري (گردشگری عمومی)

توضیحات :

قائم مقام امور بين الملل سازمان ميراث فرهنگي از ارائه پيشنهاد از سوي اين دفتر به معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري براي حضور پرشور در کنفرانس بين المللي استانداردسازي در صنعت گردشگري خبر داد.

«حجت الاسلام و المسلمين محمد جواد ادبي» با اعلام اين خبر در گفت‌و‌گو با ميراث آريا (chtn)، افزود: اين کنفرانس بين المللي در روزهاي ۲۳ و ۲۴ بهمن ماه امسال در تهران برگزار خواهد شد و برنامه ريزي‌هايي براي حضور پرشور سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در اين کنفرانس صورت خواهد گرفت.

وي با بيان اينکه پيشنهاد حضور پرشور از سوي دفتر امور بين الملل به معاون رئيس جمهور ارائه شده است اضافه کرد: در حال حاضر منتظر پاسخ معاون رئيس جمهور هستيم و در صورت پاسخ مثبت رياست محترم سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، برنامه ريزي‌ها در خصوص حضور پرشور دراين کنفرانس بين المللي آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمين ادبي افزود: اين کنفرانس بين المللي با حضور کشورهاي مختلف هفته آخر بهمن ماه امسال برگزار و نمايندگاني از سازمان اکو، سازمان جهاني جهانگردي، و... حضور دارند. 

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.