بازدید از موزه ها در تورهای شبانه تهرانگردی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از فارس، رجبعلی خسروآبادی اظهار داشت: تورهای شبانه تهرانگردی در ماه مبارک رمضان فعال شده است که از چهارشنبه راه می‌افتد.

 

وی افزود: تورهای تهرانگردی با همکاری شهرداری برگزار می شود و شامل ۱۰ مسیر است.

 

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه در ایام ماه مبارک رمضان مردم در طی روز امکان استفاده از تورهای تهرانگردی را ندارند تورهای شبانه تهرانگردی راه اندازی شده است.

 

خسروآبادی ادامه داد: ساعت آغاز این تورها بعد از ساعت افطار است و قرار است برای نخستین بار موزه ها نیز به پکیج این تورهای شبانه اضافه شوند.

 

وی گفت: به طور مثال می توان روزهای هفته را برای تعدادی از موزه‌ها اختصاص داد به طور مثال تور برج میلاد، برج آزادی و برج طغرل می تواند همراه با بازدید از موزه فرش باشد و به همین ترتیب مابقی مسیرها نیز تعریف می شود.

 

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران افزود: مردم برای استفاده از این تورهای تهرانگردی می توانند با شماره ۱۳۷ تماس بگیرند.

منبع : ایستا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.