سیروس مقدم با مدینه به مازندران برگشت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

گردشگر انلاین-وابستگی سیروس مقدم به مازندران و ساخت سریال در این سامان فراتر از سه گانه های پایتخت است.

وی در پس از موفقیت در پایتخت 3 در سریال مدینه که در شب های رمضان به روی انتن می رود یکبار دیگر در دوربینش را در مازندران کاشت و دریا را محور قصه سریال مدینه قرار داد.

سریال 30 قسمتی «مدینه» در شب‌های ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیمای کشور بعد از اذان و مناجات مغرب بر روی آنتن می‌رود.

دریابانی مرزبانی استان مازندران با عوامل ساخت این سریال همکاری خوبی داشتند.

در قسمت اول این سریال جهان که  آتیلا پسیانی  نقش ان را ایفا می کند در دریای خزر ناپدید شده و دوستان و آشنایان وی برای یافتن او دست به دامان ارگان‌های مربوطه می‌شوند که در همین زمینه دریابانی مازندران با عوامل ساخت سریال مدینه همکاری کرد به مدت پنج روز پاسگاه عباس‌آباد شهرستان نوشهر را برای ضبط و فیلمبرداری در اختیار سیروس مقدم قرار داد.

تعداد چهار فروند شناور، سه فروند جت اسکی، دو نفر غواص از پایگاه نوشهر و در مجموع 17 نفر از کارکنان کادر و 15 نفر از کارکنان وظیفه پایگاه در تهیه این مستند حضور و همکاری داشتند.

داستان مدینه الگوی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی است و محور کلی قصه سریال حول مسائل و موضوعات اجتماعی و خانوادگی است. اما این خانواده که نمادی از خانواده ایرانی است در شرایطی که مشکل پیش آمده به جای این که از هم فاصله بگیرند، متلاشی شوند و به جان هم بیفتند با هم اندیشی و محبت دور هم جمع می‌شوند. مدینه قهرمان داستان نمادی از زن مسلمان است که بر چالش‌ها و مشکلات فائق می‌آید.

منبع : گردشگر آنلاین


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.