ظرفیت هتل‌های کیش از ۳۰ تا ۱۰۰درصد اشغال است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی – گردشگری – با شروع ماه مبارک رمضان به تبع حوزه گردشگری با کاهش سفر و ضریب اشغال هتل‌ها روبه‌رو می‌شود. اما با توجه به بازار عرضه و تقاضا و برنامه‌هایی که هتل‌های جزیره کیش به مناسبت این ماه درنظر گرفته‌اند رییس جامعه هتلداران کیش از ضریب اشغال بیش از 70 درصدی هتل‌های این قطب گردشگری خبر داد.

 

«مسیح الله صفا» در گفت و گو با خبرنگار CHN با تاکید برآنکه ماه رمضان ماه میهمانی خداست گفت: «هتل‌های کیش در این روزها برنامه‌ّهای خاصی از جنگ شادی گرفته تا کنسرت‌ها را برگزار می‌کنند. چنانکه بعد از افطار مراسم برپا می‌شود و این امور سبب شده‌است تا گردشگران را جذب کنند. البته هتلداران برای شبهای قدر برنامه‌های مذهبی خاصی نیز در نظر گرفته اند.»

 

او همچنین با اشاره به ادامه جشنواره جام جهانی کیش تا پایان بازی‌ها گفت: «اگر ایران به مرحله بعد سعود می‌کرد رونق این جام بیشتر می‌شد اما درحال حاضر نیز با توجه به بازار عرضه و تقاضا، نرخ هتل‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند هتل‌های کیش از 30 تا 100 درصد اشغال هستند.»

 

به گفته صفا قیمت هتل‌ها در ماه رمضان تغییری نکرده و درواقع 80 درصد هتل‌های کیش توسط دفاتر خدمات مسافرتی اصفهان، تهران، مشهد و شیراز از قبل روزو شده‌اند و 20 درصد دیگر با توجه به خدمات و نرخی که ارائه می‌دهند گردشگر جذب می‌‌کنند.

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.