تهرانگردی شبانه برای برندگان مسابقه پیامکی " روز قدس، میراث ماندگار (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت : کارکنان میراث فرهنگی تهران همدوش و همصدا با مردم ايران و همراه با مردم انقلابی پایتخت  در راهپیمایی با شکوه روز قدس از ملت مظلوم غزه دفاع کردند.

 

رجبعلی خسروآبادی با بیان اینکه امت مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی در سراسر کشور با حضور گسترده و انقلابی خود در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر بانگ "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسراییل" را فریاد زدند ، گفت : کارکنان میراث فرهنگی تهران نیز همدوش و همصدا با مردم ايران و همراه با مردم انقلابی پایتخت  در راهپیمایی با شکوه روز قدس از ملت مظلوم غزه دفاع کردند.

 

خسرو آبادی با تاکید بر آنکه روز قدس از روزهای ایام الله و یادگاری است که از امام راحل(ره) به عنوان میراث جاودان به جای مانده است افزود: یکی از وظایف میراث فرهنگی حفظ و معرفی  ارزشهای انقلاب و اندیشه امام راحل برای آیندگان می باشد .

 

وی در ادامه افزود : به همین منظور در یک مسابقه پیامکی با عنوان "روز قدس ، میراث ماندگار" از همشهریان تهرانی  خواسته شده بود تا سالی که امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام نموده بودند را به شماره پیامک گیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی تهران  ارسال کنند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه برندگان  مسابقه پیامکی " روز قدس ، میراث ماندگار " به صورت رایگان در گشت های تهرانگردی شبانه اداره کل میراث فرهنگی تهران شرکت خواهند نمود افزود  تقریبا" تمامی پاسخ ها ی ارسال شده از سوی همشهریان  پاسخ صحیح است.

 

خسروآبادی در پایان افزود: میراث فرهنگی تهران همچون سایر نهادها و سازمانهای  فرهنگی کشور با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی روز  جهانی قدس  وظیفه ذاتی خود را در پاسداری از فرهنگ مقاومت و آزادی خواهی علیه استکبار انجام داده است. 

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.