ظرفیت اشغال هتل های مشهد از مرز 90 درصد گذشت (گردشگری عمومی)

توضیحات :

معاون اسکان و پذیرایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی گفت: در آستانه تعطیلات عید سعید فطر میزان اشغال هتل های مشهد از مرز 90 درصد عبور کرد و پیش بینی می شود در تعطیلات عید فطر پایتخت معنوی ایران میزبان خیل کثیری از گردشگران و زائران باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: در همین ارتباط استان خراسان رضوي به عنوان مهمترين مقصد گردشگران مذهبي و زائران همزمان با فرا رسيدن تعطيلات عيد سعيد فطر و آغاز موج دوم سفرهاي تابستاني آمادگي كامل براي ميزباني از گردشگران و زائران را دارد و در اين خصوص تمهيدات لازم انديشيده شده است. 

وي گفت: تمامي مراكز اقامتي و نيز آژانس ها و دفاتر خدمات مسافرتي در استان خراسان رضوي با بسيج تمامي امكانات خود راب راي ميزباني از زائران امام علي بن موسي الرضا(ع)، آماده كرده اند. 

معاون گردشگری اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي در ادامه گفت: به منظوررفاه حال گردشگراني كه به اين استان سفر مي كنند تلفن گوياي 7045 راه اندازي شده، ضمن اينكه زائران و مسافراني كه به استان خراسان رضوي سفر مي كنند مي توانند از طريق تماس با شماره تلفن 37283001 اطلاعات مورد نياز خود را بدست آورند. 

وي خاطر نشان كرد: ضمن اينكه تلفن گوياي 09669  ستاد هماهنگی خدمات سفر کشورنيز پاسخ گوي گردشگران و زائران عزيز است.

موسوی در ادامه به زائرانی که به مشهد مقدس سفر می کنند توصیه کرد: قبل از سفر به مشهد نسبت به تهیه بلیط رفت و برگشت از دفاتر مجاز خدمات مسافرتی اقدام کنند.

وی گفت: در حال حاضر بيش از 50 درصد ظرفيت اقامتي كشور متعلق به خراسان رضوي است و اين استان با در اختيار داستن 52 درصد هتل ها و اماكن اقامتي كشور استان برتر در حوزه اماكن اقامتي است.

معاون اسکان و پذیرایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: زائران از اقامت در مراکز غیر مجاز خود داری کرده ودر صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه رسیدگی به شکایات به شماره 09669 اطلاع دهند.

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.