تیم فوتبال «پاری‌سن‌ژرمن» در خدمت گردشگری قطر (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ مقامات باشگاه" پاریس سن ژرمن" اعلام کردند که طبق قرارداد 4 ساله با مقامات گردشگری قطر، این کشور با هدف برگزاری یک کمپین 4 ساله برای ارتقای گردشگری خود، هر سال بیش از 150 میلیون یورو برابر با 121 میلیون پوند، به این باشگاه می‎پردازد.

به گزارش روزنامه پاریزین فرانسه، مقامات باشگاه اعلام کردند که این قرارداد با "شیخ ناصرآل خلیفه" از مقامات سرمایه گذاری قطر امضا شده است.

بنا به همین گزارش این قرارداد بیش از این که یک قرارداد حمایت مالی باشد، تنها بخشی از یک کمپین ارتقای گردشگری قطر است و مبلغ پرداختی سالانه، بسته به عملکرد مختلف باشگاه ،امکان افزایش تا 200 میلیون پوند در سال را نیز دارد.

باشگاه فوتبال پاریس سن ژرمن، یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای درشهر پاریس است. این تیم باشگاهی در میانه دهه 90 میلادی، بر اساس فهرست فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال در رتبه اول بهترین باشگاه‌های جهان قرار گرفت. استادیوم این باشگاه به نام" پارک د پرنس" از نظر ظرفیت سومین ورزشگاه بزرگ فرانسه است.

«پاریس سن ژرمن» دارای 11 درصد از کل هواداران باشگاههای فوتبال درکشور فرانسه است که از این نظر در رده دوم قرار دارد. در فصل 2009 - 2010 در هر بازی خانگی این تیم به طور متوسط 33.266 تماشاگر حضور داشتند که از این نظر درفرانسه چهارمین باشگاه است. از نظر ثروت ودارایی نیز تا آوریل 2010 پاریس سن ژرمن سومین باشگاه از ثروتمندترین باشگاه‌های فوتبال فرانسه معرفی شد.

 این میزان محبوبیت و حضور سنگین تماشاگران دلیل امضای چنین قراردادی را از سوی مقامات گردشگری قطر روشن می‎کند. کشوری که پیش از این هم گفته می‌شد خزانه سلطنتی آن، 70 درصد از سهام این باشگاه را در اختیار دارد.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.