تهران باید از تجربیات گردشگری دوبلین ایرلند بهره ببرد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران (istta) به نقل از میراث فرهنگی، رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر هیات دوستی پارلمانی ایران به ایرلند، گفت که تهران باید از تجربه های دوبلین در حوزه توریسم بهره ببرد.

 

جواد هروی، رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری مجلس با اشاره به سفر هیات دوستی پارلمانی ایران و ایرلند، به دوبلین گفت: اصلی ترین بحث هایی که در این سفر مطرح خواهد شود موضوع توسعه گردشگری و همچنین گردشگری بین دو کشور است.

 

رئیس هیات دوستی پارلمانی ایران و ایرلند در ادامه با اشاره به وضعیت گردشگری ایرلند، کشور را یکی از موفق ترین کشورها در عرصه گردشگری دانست و تصریح کرد: کشور ایرلند با وجود جمعیت سه و نیم میلیون نفری، سالانه حدود 5 میلیون گردشگر دارد. این آمار نشان می دهد کشور ایرلند در عرصه توریسم یکی از کشورهای موفق دنیاست، اما ما یکی از کشورهای نا موفق در این زمینه هستیم.

 

هروی این سفر را زمان خوبی برای استفاده از تجربه های توسعه صنعت گردشگری دانست و گفت: خوب است بتوانیم در عرصه گردشگری با ایرلند تعامل و ارتباط داشته باشیم و از تجربیات این کشور را در عرصه گردشگری استفاده کنیم. بر همین اساس یکی شاید یکی از اهداف سفر هیات دوستی ایران به دوبلین فرهنگی و تورسیم است.

 

به گفته رئیس فراکسیون تاریخ و توسعه گردشگری تیم دوستی پارلمانی ایران متشکل از 5 نفر است به سرپرستی جواد هروی. اعضای این تیم دوستی با رئیس پارلمان ایرلند، رئیس کمیسیون سیاست خارجی و رئیس کمیسیون گردشگری و فرهنگی پارلمان ایرلند دیدار خواهد داشت و همچنین با برخی وزرای ایرلند ملاقات خواهند کرد.

منبع : ایستا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.