حضور وب نویسان گردشگری در نمایشگاه بازار جهانی سفر(WTM) (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی - فرهنگی دانشجویان ایران (istta)، نشست سال جاری با عنوان "تبدیل تجربه به موفقیت" به نمایش برخی از موفق ترین کمپین های وب نویسان سفر با استفاده وسایل ارتباط جمعی می پردازد.

 

در این نشست ملوین بوخر از سازمان تراول دادز (Traveldudes) و کیت جنکینز از ولوت اسکیپ(Velvet Escape ) به عنوان شاخصان این عرصه معرفی خواهند شد و یافته های آنان با وب نویسان مطرح جهان و تصمیم گیرندگان صنعت سفر در کنار هم بیان خواهد شد.

 

پس از برگزاری این نشست  رویداد "شبکه سریع وبلاگ نویسان" نیز بلافاصله در روز 6 نوامبر برگزار می شود.

 

امسال این نمایشگاه در اکسل لندن بر پا می شود . 

مدیر کل سازمان جهانی سفر، سیمون پرز در این خصوص می گوید: "از هنگامی که سازمان جهانی سفر نخستین برنامه وب نویسی خود را در 2011 آغاز کرد از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است، به گونه ای که با کمبود فضا نیز مواجه می شدیم و این استقبال نشان دهنده اهمیت وب نویسی در صنعت سفر است. از این رو ما زمان و فضای بیشتری را به برگزاری این نمایشگاه در 2014 اختصاص دادیم.

منبع : ایستا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.