انتصاب سرپرست جدید مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایرا (گردشگری عمومی)

توضیحات :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta)- صبح امروز مراسم تقدیر و تشکر از خدمات دکتر عباس نامجو رئیس پیشین مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران و معرفی سرپرست جدید مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با حضور دکتر محمدحسین یادگاری رئیس جهاددانشگاهی برگزار شد.

  در ابتدای مراسم دکتر محمدحسین یادگاری با عرض تبریک و تهنیت بمناسبت فرارسیدن میلاد مبارک پیامبر اکرم (ص) از دکتر عباس نامجو درخصوص فعالیتهای مفید و سازنده ایشان در مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران تقدیر و تشکر نمود و پس از آن آقای بابک ارسیا را به عنوان سرپرست جدید این مرکز معرفی نمود.

دکتر عباس نامجو رئیس مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه فعالیتهای این مرکز در سنوات گذشته گفت: مرکز گردشگری علمی- فرهنگی دانشجویان ایران توانسته است با همکاری متخصصین دانشگاهی و با اجرای فعالیتهای مختلف علمی، فرهنگی و آموزشی در مسیر پیشرفت و توسعه گردشگری کشور گامهای مهمی بردارد که از مهم ترین این فعالیتهای آن می توان به برگزاری دوره های مختلف طرح ملی ایران مرز پرگهر، همایش ملی خلیج فارس، کارگاه های تخصصی گردشگری، تور دوچرخه سواری، راه اندازی باشگاه گردشگری و بانک فعالان گردشگری و ... اشاره نمود.

وی در پایان سخنان خود از مجموعه های مختلفی که به نوعی با این مرکز همکاری داشته اند و همواره مرکز گردشگری را در راستای بالا بردن اهداف گردشگری علمی و تخصصی یاری نموده اند تشکر و قدردانی نمود.

بابک ارسیا سرپرست جدید مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران نیز در این مراسم با ابراز امیدواری از فعالیتهای مرکز و ادامه آن در آینده خاطرنشان ساخت: باید از توان ملی و تخصصی هرچه بیشتر در مسیر شکوفایی علم گردشگری در کشور استفاده نماییم.

در پايان اين مراسم از سوي دكتر یادگاری، رئیس جهاددانشگاهی با اعطای لوح سپاس از تلاشهای ارزنده دکتر عباس نامجو تقدیر بعمل آوردند.

منبع : istta.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.