دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران در مهر ماه برگزار می‌شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

دومین کنفرانس گردشگری الکترونیکی ایران با همکاری و مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با  شعار «هم اندیشی برای هم آفرینی در گردشگری الکترونیک»،  از روز 27 لغایت 29 مهرماه به مدت سه روز در محل برج میلاد برگزار می شود.

 

این همایش با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و مشارکت جامعه تخصصی گردشگری الکترونیک ایران برگزار می شود و از مهمترین اهداف آن زمینه سازی در خصوص توسعه گردشگری الکترونیک در کشور و همچنین ایجاد ادبیات علمی در گردشگری الکترونیک به شمار می آید.

 

یادآور می‌شود این کنفرانس از روز 27 تا 29 مهرماه با حضور مسئولین و مقامات کشور برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است محورهای اصلی این کنفرانس عبارت است از بررسی الگو های موفق گردشگری الکترونیک در جهان؛ گردشگری الکترونیک و جهانی شدن؛ شبکه های اجتماعی و گردشگری الکترونیک؛ گردشگری الکترونیک، بازاریابی ، تبلیغات و برندسازی؛ سیاستگزاری، برنامه ریزی، توسعه گردشگری الکترونیک؛ فناوری های نوین در گردشگری الکترونیک که علاقمندان می توانند تا تاریخ 5 مهرماه مقالات خود را به ستاد برگزاری کنفرانس ارائه کنند. 

 

همچنین ضمن برگزاری کنفرانس علمی، کارگاه های آموزشی با محوریت گردشگری الکترونیک نیز در حاشیه این کنفرانس برگزار می شود. 

منبع : سازمان میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.