حضور 70 کشور در نمایشگاه توریستی ترکیه (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ به گزارش حریت نمایشگاه بین‎المللی سفر و گردشگری مدیترانه شرقی (EMITT) که از دو روز پیش در ترکیه برگزار شده ، امروز به کار خود پایان می‎دهد.

این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه گردشگری ترکیه است، با حضور 4500 شرکت کننده از متخصصان و کارشناسان و پیشگامان صنعت گردشگری جهان ازجمله کمپانی‏ها و آژانس‎های گردشگری از ترکیه و 70 کشور دیگر جهان ونیز با حضور نمایندگان کمپانی‎های تجاری مرتبط از 150 شهر جهان درمرکز نمایشگاهی "تویاپ" واقع  در استانبول، درحال برگزاری است. این نمایشگاه تا 27 ژانویه – امروز- ادامه دارد.

 کشور ترکیه از نظر صنعت گردشگری جایگاه ششم جهان را داراست و سال گذشته میزبان 30 میلیون گردشگر بوده است. مقامات رسمی EMITT  اعلام کرده‌اند که در سال 2012 این نمایشگاه پنجمین نمایشگاه گردشگری جهان بوده است که با حضور 4500 شرکت کننده و 128000 بازدید کننده امسال رکورد بیشترین بازدید کننده را بدست آورده است.

 کشورهای پرتقال و لیبی از شرکت کنندگان جدید در نمایشگاه امسال ترکیه بوده‎اند که برای اولین بار در این نمایشگاه شرکت کردند.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.