استقبال از ظرفيت‏هاي گردشگري انزلي در استانبول (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

فرصت‏ها و جاذبه هاي سرمايه گذاري منطقه آزاد انزلي و استان گيلان در نمايشگاه بين المللي گردشگري استانبول ترکيه (EMITT) با استقبال گسترده بازديدکنندگان مواجه شد.

به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي و امور بين الملل منطقه آزاد انزلي، فرصت‏هاي سرمايه گذاري امکان سنجي شده منطقه آزاد انزلي نيز در حوزه گردشگري بين المللي مانند احداث دهکده سلامت، هتل دريايي، هتل پنج ستاره، مجتمع هاي مسکوني- تفريحي و گردشگري دريايي در اين نمايشگاه به سرمايه گذاران و بازديدکنندگان ارائه شد.

سرمايه گذاري در زمينه هايي مانند برگزاري تورهاي گردشگري مشترک، احداث شهرک هاي تفريحي-گردشگري، ساخت هتل، صنايع ساختماني، احداث نيروگاه برق، پالايشگاه و صنايع پوشاک از جمله حوزه‏هايي بود که در اين نمايشگاه مورد توجه سرمايه گذاران قرار گرفت و پس از برگزاري مذاکره اوليه و مطالعه بسته‏هاي سرمايه گذاري منطقه، توافق شد دور نهايي مذاکرات به منظور حصول توافقات نهايي در منطقه آزاد انزلي صورت گيرد.

لازم به ذکر است در روز دوم نمايشگاه کارگاه تخصصي بررسي ويژگي‌ها و توانمندي‌هاي مناطق آزاد ايران با استقبال شرکت‏هاي بين المللي حاضر در اين کارگاه مواجه شد.

خاطر نشان مي‏شود؛ علاوه بر معرفي مزيت‏ها و ظرفيت‏هاي منطقه آزاد انزلي، پتانسيل‏هاي صادراتي و محصولات توليدي شرکت‏هاي فعال در محدوده اين منطقه نيز در کنار توانمندي‏هاي سازمان منطقه آزاد انزلي به شرکت کنندگان در اين نمايشگاه عرضه شد.

هفدهمين نمايشگاه صنعت توريسم و گردشگري شرق مديترانه با حضور مناطق آزاد ايران و 4500 شرکت دولتي و خصوصي از 70 کشور جهان در زميني به مساحت 61 هزار مترمربع در مرکز بين المللي نمايشگاه‏هاي استانبول از 5 الي 8 بهمن ماه مقارن با 24 الي 27 ژانويه 2013 برگزار شد.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.