تفاهمنامه مشترک "گروه هتلهای هما" و "کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران" (گردشگری عمومی)

توضیحات :

تفاهمنامه مشترک "گروه هتلهای هما" و "کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران" روز سه شنبه 14 بهمن ماه سال 1393 در هتل هما تهران مبادله شد.

 

به گزارش میراث آریا(chtn)؛ "گروه هتلهای هما" و "کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران" طی نشست مشترکی  که با حضور اعضای هیأت مدیره "کانون" مدیرعامل و جمعی از مشاورین و مدیران ستادی "گروه هتلهای هما" در سالن" هما کلاس" هتل هما تهران برگزار شد تفاهمنامه مشترکی امضا کردند.

 

در این نشست علی رحیم پور مدیر عامل "گروه هتلهای هما" با اشاره به ظرفیتهای موجود طرفین، جهت همکاری های دوجانبه اعلام امادگی کرد.

 

همچنین ابوالقاسم ایرجی مدیر عامل " کانون جهانگردی و اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران " از توسعه همکاریهای فی  مابین  استقبال کرد.

 

همکاری های دو جانبه در حوزه های نمایشگاههای گردشگری داخلی و خارجی، اجرای تورهای مشترک جهت استفاده گردشگران داخلی و خارجی، ارائه تخفیف در هتلهای متعلق به طرفین، تهیه اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی مشترک و تشکیل سامانه مشترک باشگاه مشتریان از مفاد مورد توافق این تفاهم نامه است که  اجرائی شدن آن توسط کارگروههای مشترکی انجام می پذیرد. همچنین دو طرف موافقت کردند ضمن همکاری در حوزه های آموزشی و تبادل لینک وب سایت های خود، در طرحهای توسعه یکدیگر مشارکت نمایند.

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.