دوره‌های زبان انگلیسی برای رانندگان تاکسی (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ به منظور افزایش مهارت‌های ارتباطی و تسهیل سفرو جابجایی گردشگران خارجی در دبی اتحادیه تاکسی رانی دبی مصمم شده است تا امکان آموزش گفتگوی انگلیسی را برای کارکنان این بخش فراهم کند.

 

به گزارش نشنال چاپ امارات مقامات حمل و نقل جاده‌ای در دبی و اتحادیه تاکسی رانی دبی در اقدامی مشترک دوره‌های رایگان آموزش زبان انگلیسی درحد مکالمه برای تمامی رانندگان تاکسی برگزار می‌کنند.

 

دراین طرح با ارائه روش‌های تشویقی رانندگان تاکسی ملزم می‌شوند که دراین کلاس‌ها شرکت و مهارت‌های ارتباط زبانی خود را افزایش دهند.

 

این دوره‌های آموزش زبان با عنوان"گفتگوی روان" از سوی بخش منابع نیروی انسانی اداره تاکسی رانی دبی به منظور تسهیل ارتباطات میان افراد و مسافران خارجی دراین کشور و افزایش کارایی رانندگان در تحقق شعار "پیشگام در خدمات حمل و نقل به مسافران" از سوی ادارات حمل و نقل دبی طراحی اجرا شده است.

 

گردانندگان این طرح یادآور شده‌اند که آموزش گفتگوی روان به انگلیسی برای رانندگان تاکسی سبب افزایش توان ارتباطی با ملیت‌های مختلف و نیز کارایی شغلی و نیز ایجادتصویر مثبت درتحقق چشم اندازهای آینده دبی خواهد بود.

 

این طرح همچنین شامل بخش‌های دیگری نیز برای آموزش خواندن و نوشتن و حتی موضوعات مرتبط با مهارت های روزمره و شخصی و کسب و کار است که به صورت رایگان به رانندگان تاکسی آموخته می‌شود.

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.