سوییس بلندترین هتل جهان را درآلپ می‌سازد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ باوجود ساخت انواع ساختمان‌ها وبرج‌ها و جاذبه‌های گردشگری گوناگون در کشورهای چین، امارات و گاه درنیویورک این بار کوهستان‌های آلپ در سویس شاهد ساخت بلندترین هتل جهان است.

 

به گزارش   سرمایه گذاران سوییسی در راستای اجرای این طرح گسترده معماری و گردشگری یک متخصص طراحی معماری به سبک مینیمال از کشور امریکا را برای طراحی این هتل که 381 متر ارتفاع و 170 اتاق مجلل دارد، درخواست همکاری کرده اند. این هتل قرار است در سال 2019 افتتاح شود.

 

"رومئو ستوفل" سرمایه گذار سوییسی که خبر همکاری طراح معماری امریکایی را اعلام کرد یادآور شد که این هتل قرار است در منطقطه "والز" واقع در آلپ سوییس ساخته شود و در سال 2019 هتل ماریوت دبی را که درحال حاضر رکورد 355 متر ارتفاع بلندترین هتل جهان را در اختیار دارد، پشت سر می‌گذارد.

 

او که نقش مهمی در طراحی معماری  منطقه والز درآلپ درنقشه جهانی  معماری مدرن دارد، خود با یک شرکت معماری درطرح "فارنک" در دبی همکاری نزدیک دارد می گوید که سفرش به دبی و مشاهده رشد سریع این کشور که اکنون یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه های جهان ، بلندترین برج و بلندترین هتل‌ها و نیز بزرگترین مرکز خرید جهان و بزرگ ترین جزیره مصنوعی جهان را در خود دارد، الهام بخش او در ارائه وپیشبرد طرح ساخت این هتل در سوییس بوده است.

منبع : خبرگزاری میراث فرهنگی


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.