نشست هم اندیشی توسعه گردشگری و حفظ و احیا میراث فرهنگی گلستان برگزار می شود (گردشگری عمومی)

توضیحات :

با همکاری حوزه مشاوران جوان استانداری گلستان و میراث فرهنگی استان، نشستی با عنوان «هم اندیشی گردشگری استان و حفظ و احیا میراث فرهنگی گلستان» در سالن اجتماعات استانداری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی وامورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان؛ این نشست با حضور ابراهیم کریمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستیاین اداره کل با هدف توسعه زیر ساخت های استان در زمینه جذب گردشگر و توسعه قابلیت های گردشگری امروز 13 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

گفتنی است، توسعه ورونق صنعت گردشگری و حفظ واحیای مواریث تاریخی و ارزشمند استان وهمچنین  توسعه و ترویج صنایع دستی گلستان از اولویت های مهم این اداره کل بوده و برنامه ریزی های مطلوب دراین راستا در دست اقدام است.

منبع : میراث آریا


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.