اینترنتی رزرو کنید 50 درصد تخفیف بگیرید (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی‌ ـ گردشگری ـ "محمد قانعی" رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی با اعلام ضریب اشغال 50 درصدی هتل‌‌های مشهد در این روزها به CHN‌ گفت: «با توجه به سرمای هوا و کاهش تردد و سفر، ضریب اشغال هتل‌های مشهد به 50 درصد رسیده‌است و امیدواریم با تعطیلاتی که پیش رو داریم با ضریب اشغال 70 درصدی روبه‌رو شویم.»

 او درخصوص تخفیفاتی که هتل‌های مشهد برای دهه فجر در نظر گرفته‌اند گفت:‌ »به منظور گسترش فرهنگ رزرواسیون اینترنتی بر آن شدیم تا تخفیفات 50 درصدی برای افرادی در نظر بگیریم که از طریق سامانه رزرواسیون مرکزی و سیستم اینترنتی اتحادیه در صدد رزرو اتاق بر می‌آیند.»

 به گزارش CHN، خرید اینترنتی یکی از انواع ورود به حوزه سفر است که چند سالی از جا افتادن آن در میان مردم گذشته و توانسته به قوام برسد. چنانکه گفته می‌شود نیمی از رزرواسیون واحدهای گردشگری به صورت اینترنتی انجام می‌شود و هتل‌ها بالاترین حجم خرید اینترنتی را به خود اختصاص می‌دهند.

 به گفته رییس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی، مسافرانی که از 12 تا 22 بهمن از طریق رزرواسیون اینترنتی هتل خود را رزرو کنند از تخفیف 50 درصدی اتحادیه در بخش اقامت بهره‌ مند خواهند شد.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.