درگیری خونین گردشگر ایرانی با یک نگهبان پارکینگ در تایلند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ یک گردشگر ایرانی به جرم حمله به مامور خدمات پارکینگ در تایلند که بدون اطلاع وی قصد جابجایی خودرو وی را داشت، دستگیر شد.

 به گزارش پوکت نیوز، یک گردشگر ایرانی به مامور خدمات پارکینگ در پوکت تایلند که قصد داشت خودروی وی را بدون موافقت او جابجا کند، حمله کرد.

 این خبر که در بیشتر سایت‎ها و نیز وبلاگ‎های محلی منتشر شده و واکنش‎های مختلفی را در پی داشته، حاکی از آن است که گردشگر ایرانی خودرو جیپ خود را در حالی که همسرش در اتومبیل منتظر او بود، مقابل ساختمانی در پوکت متوقف کرده بود تا از سوپرمارکت مجاور آن خرید کند . یکی از نگهبانان ساختمان مدعی شد که خودروی وی ورودی آن محل را مسدود کرده و از همسر او خواست تا اتومبیل را جابجا کند ولی چون واکنشی از سوی همسر وی مشاهده نکرد، خود سوار شده و قصد داشت خودرو را جابجا کند. اما گردشگر ایرانی که از فروشگاه بازگشته بود با مرد تایلندی در اتومبیل خود مواجه شد وبلافاصله با بطری شیشه ای به او حمله کرد.

 طبق گزارش‌ها گونه راست نگهبان 21 ساله تایلندی و انگشتان مرد ایرانی دراثر تماس با شیشه شکسته ، بشدت زخمی شد که که با کمک افراد حاضر در محل به بیمارستان منتقل شدند. پلیس مرد ایرانی را دستگیر کرده است.

 ایران یکی از بازارهای مهم گردشگری تایلند است که طبق آمار منتشر شده از سوی مقامات تایلند در سال 2011 بیش از 140 هزار گردشگری ایرانی را بخود جذب کرده بود و مقامات گردشگری تایلند در زمان بروز سیلاب و ناآرامی‎های داخلی این کشور، نگران کاهش تعداد گردشگر ایرانی در این کشور بودند.

منبع: chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.