درسدن، بهترین و لندن، بدترین کلان شهرهای توریستی جهان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‌الملل ـ براساس طبقه بندی100 مقصد  گردشگری درکلان شهرهای توریستی برتر جهان بر مبنای نحوه خدمات هتلداری که توسط موسسه تریویگو صورت گرفت، درسدن آلمان در ردیف یک جدول اعتبار جهانی و لندن در پایین‌ترین ردیف جهان قرار گرفت.

 این طبقه‌بندی که براساس محاسبه دیدگاه مخاطبان از 140 سایت ثبت نام گردشگری صورت گرفت، بزرگترین شهرهای جهان را با مجموع 135 هتل مورد تمرکز قرار داده است.

طبق همین گزارش درسدن آلمان در ردیف نخست جدول اعتبار جهانی قرار گرفت . این جایگاه به دلیل کسب بالاترین درجه بندی و کسب بیشترین آرای مثبت از سوی مهمانان و مشتریان هتل‌ها به درسدن اختصاص داده شده است.

 در مقابل کلان شهر لندن در پایین‌ترین ردیف از کلان شهرهای جهان یعنی ردیف 100 جدول جای گرفته است. چرا که خدمات رسانی درهتل‎های این شهر از نظر کاربران چندان مطلوب نبوده است. علاوه بر درسدن دیگر کلان شهرهایی که جایگاه خوبی در این فهرست بدست آورده‌اند، شامل هانوی در ویتنام ، توکیو در ژاپن ، شیکاگو در امریکا و کراکوف در لهستان بوده‌اند.

 همچنین کلان‌شهرهایی چون بروکسل ، آمستردام ، پاریس و کپنهاگ هم درمیان 100 کلان شهر توریستی برتر دنیا در ردیف های دهم از پایین این جدول قرار دارند.

منبع : chn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.