افتتاح شعب بانک گردشگري در بندرعباس و اصفهان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

شعب جديد بانک گردشگري در بندرعباس و اصفهان با حضور مديران بانک گردشگري و مسوولان استاني افتتاح شد.

به گزارش ميراث آريا (CHTN) به نقل از روابط‌ عمومي بانک گردشگري ، در اين مراسم افتتاح شعبه اين بانک در بندرعباس ، «ناصر سالار» مديرعامل بانک گردشگري ضمن ابراز رضايت از افتتاح نخستين شعبه در شهر بندرعباس و ساحل خليج فارس اظهار داشت: بانک گردشگري به عنوان بانک خصوصي افتخار اين را دارد با بهره گيري از کادر مجرب و ارائه خدمات متنوع بانکي به سهم خود در خدمت رشد و شکوفايي اقتصاد ملي باشد.

وي تصريح کرد: با اطمينان اعلام مي‌کنيم بانک گردشگري، نه تنها در ارائه خدمات هم‌اکنون پابه‌پاي بانک‌هاي باسابقه حرکت مي‌کند بلکه به جرات مي‌توان گفت در حوزه‌هاي بانکداري الکترونيک و بانکداري اختصاصي، سرآمد است.

خاطر نشان مي‌شود، شعبه بندرعباس بانک گردشگري در بلوار شهيد مصطفي خميني واقع شده‌است.

به گزارش روابط‌ عمومي بانک گردشگري ، نخستين شعبه بانک گردشگري در استان اصفهان نيز همزمان با فرخنده ايام دهه مبارک فجر و با حضور مديران بانک گردشگري و مسوولان استاني به طور رسمي افتتاح شد .

در مراسم آغاز به کار اين شعبه «‌محمد صادق طاهري» رييس هيات مديره بانک گردشگري با اشاره به افتتاح شعب جديد اين بانک در تهران، اصفهان، شيراز، اروميه و بندرعباس در ايام دهه مبارک فجر ، گفت: وقتي ما شعار فراتر از مرزها را سرلوحه کار خود قرار داديم، معناي آن تنها مرزهاي جغرافيايي نيست، بلکه هدف از اين شعار، تلاش براي حذف محدوديت‌ها و مرزها با هدف ايجاد آسايش بيشتر مشتريان است.

در ادامه اين آيين، «رامين ادراکي» معاون برنامه‌ريزي و فن‌آوري اطلاعات بانک گردشگري نيز با اشاره به خدمات جديد و متمايز بانکداري الکترونيک در اين بانک افزود: بانک گردشگري IT محوري را مقدم بر شعبه محوري مي‌داند و خدمات الکترونيکي را به طور واقعي و با امنيت بالا و دسترسي آسان در محل کار و منزل براي مشتريان فراهم کرده است.

خاطر نشان مي‌شود، اين شعبه در شهرستان اصفهان، ميدان انقلاب، ابتداي خيابان کمال اسماعيل واقع شده و خدمات بانکي خود را براي ارائه به کليه مشتريان و مراجعان، آغاز کرده‌است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.