انتصابات جدید در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری (گردشگری عمومی)

انتصابات جدید در سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری

توضیحات :

دکتر«روح ا... احمد زاده» معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي وگردشگري طي احکام جداگانه اي چهار تن از مديران کل اين سازمان را منصوب کرد.
  دکتر «احمد زاده» ،«مرتضي شريفي» را به سمت مدير کل دفتر امور مراکز خدمات گردشگري ، «لادن جعفري تهراني» را به سمت مدير کل دفتر توسعه گردشگري ، بازاريابي و تبليغات «محمد حسين فرمهيني فراهاني» را به سمت مديرکل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان تهران و «قربان عباسي» را به سمت مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان منصوب کرد.
گفتني است «مرتضي شريفي» داراي مدرک کارشناسي ارشد عمران و پيش از اين مديرکل امور شهري و شوراهاي استانداري فارس بوده است.او سابقه فرمانداري کازرون و پاسارگاد را نيز در تجربيات کاري خود دارد.
«لادن جعفري تهراني» نيز داراي مدارک کارشناسي در رشته هاي زبان و ادبيات فرانسه و همچنين مترجمي زبان انگليسي و کارشناسي ارشد در رشته فرهنگ و زبان‌هاي باستاني است.

«جعفري تهراني» با تسلط کامل به تکلم و نگارش زبان انگليسي و فرانسه ، سرپرستي دفتر توسعه گردشگري و معاونت دفتر برنامه ريزي و توسعه گردشگري را در سابقه کاري خود دارد.
شرکت در کنفرانس‌ها و رويدادهاي بين المللي گردشگري و رياست هيات‌هاي ايراني در برخي اجلاس‌هاي بين المللي گردشگري از ديگر سوابق کاري او به شمار مي‌رود.
«محمد حسين فرمهيني فراهاني» نيز پيش از اين مديرکل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان مرکزي بود.

او داراي مدرک کارشناسي ارشد در رشته باستان شناسي و دکتراي تاريخ و مولف چندين جلد کتاب و مقاله در حوزه تاريخ، ميراث فرهنگي و گردشگري است. مدير کلي موزه‌هاي کشور نيز از ديگر سوابق فراهاني است.

بر اساس اين گزارش «قربان عباسي» نيز دانش آموخته رشته جامعه شناسي و پيش از اين سرپرست ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان بود.
او معاونت توسعه مديريت و تجهيز منابع و فرماندهي پايگاه مقاومت بسيج اداره کل ميراث فرهنگي استان گلستان،معاونت اداره کل ارزيابي،عملکرد و رسيدگي به شکايات و رياست هسته گزينش استانداري گلستان را در سابقه کاري خود دارد.
«عباسي» که از رزمندگان دفاع مقدس است به عنوان مدير نمونه ملي کشور در جشنواره شهيد رجايي برگزيده شد


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.