برگزاري نخستين تور بازديد از آثار تاريخي ثبت شده در ميراث جهاني در نوروز (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرعامل شرکت ايرانگردي مارکوپولو با اشاره به استقبال قابل توجه از تورهاي نوروزي 92 از برگزاري نخستين تور دور ايران و بازديد از آثار تاريخي ثبت شده در ميراث جهاني خبر داد.

«امير حسين جعفري» با بيان اين مطلب به ميراث آريا(CHTN)، گفت: اين تور در طول 15 روز نخست فروردين برگزار مي‏شود که شامل بازديد از 12 اثر تاريخي ثبت شده جهاني در شهرها و استان هاي مختلف کشور است.

وي با اشاره به استقبال قابل توجه گردشگران از اين تور بيان کرد: شرکت کنندگان در اين تور در طول 15 روز از گنبد سلطانيه در زنجان، تخت سليمان در تکاب ، بقعه شيخ صفي الدين در اردبيل، بازار بزرگ تبريز، قره کليسا در ماکو، کتيبه بيستون در کرمانشاه، زيگورات چغازنبيل و سازه هاي آبي شوشتر در اهواز، تخت جمشيد و پاسارگاد در شيراز، ميدان نقش جهان در اصفهان و باغ فين در کاشان بازديد به عمل مي‏آورند.

اين استاد دانشگاه همچنين در رابطه با ميزان استقبال از تورهاي گردشگري امسال اظهار داشت: ما امسال همانند سال‏هاي گذشته براي نوروز 92 برنامه ريزي بسيار قوي داريم که از آذرماه آغاز شده است و تورهاي ما به ترتيب در يزد، شيراز و شهرهاي جنوبي داراي بيشترين گردشگران و مسافران هستند که اغلب ظرفيت‏هاي آنها تکميل نيز شده است.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.