رشد گردشگري در کره شمالي (گردشگری عمومی)

توضیحات :

کره شمالي از اقبال گردشگران براي مسافرت به اين کشور و رشد قابل توجه صنعت گردشگري در ماه‌هاي اخير خبر داد.

به نقل از خبرگزاري فرانسه ، سازمان خبري مرکزي کره شمالي در گزارشي از رشد ورود گردشگر به اين کشور از سال 2000 به بعد خبر داده و اين روند را از سال 2009 به بعد فزاينده اعلام کرد.

 

اين سازمان به ويژه نقش خانواده سلطنتي «کيم» در به وجود آمدن اين موقعيت و علاقمندي گردشگران به مسافرت به کره شمالي را مهم خواند.

 

در حال حاضر شرکت هواپيمايي دولتي «اير کوريو» پروازهايي به کشورهاي چک، مجارستان، مالزي، سوييس، روسيه و تايلند دارد که اين امر عامل مهمي در رونق گردشگري اين کشور به شمار مي رود.

ادعاي اخير مقامات گردشگري کره شمالي در حالي است که موضع گيري‌هاي رسانه‌اي گسترده‌اي عليه سومين آزمايش هسته‌اي اين کشور در ميان کشورهاي اروپايي و امريکا به وجود آمده است.

 منبع : ihonews.com


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.