دره شهر آماده پذيرش 500 هزار گردشگر نوروزي است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

فرماندار دره شهر گفت: شهرستان تاريخي دره شهر آمادگي لازم براي پذيرش 500 هزار گردشگر در ايام نوروز 92 را دارد.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام، «علي رشيدي»اظهار داشت: شهرستان تاريخي دره شهر به علت داشتن مناطق ديدني فراوان، در نوروز هر سال پذيراي گردشگران بسياري از مناطق مختلف کشور است.

وي با بيان اين که به همين منظور تمهيدهاي لازم براي استقبال از مسافران نوروزي انديشيده شده است، اضافه کرد: اماکن اقامتي و تعدادي از مدارس اين شهرستان براي اسکان مسافران نوروزي مهيا شده است.

فرماندار دره شهر گفت: علاوه بر اين، اماکن زيارتي و تاريخي دره شهر نيز براي استقبال از مسافران آماده شده است و به منظور آشنايي گردشگران بروشورهايي حاوي اطلاعات شهرستان در اختيار مسافران قرار خواهد گرفت.

رشيدي ابراز اميدواري کرد با تمهيدهاي اندشيده شده تعداد گردشگران و مسافران نوروزي سال 92 اين شهرستان افزايش يابد و به اين منظور تمامي امکانات براي خدمات دهي به اين افراد به کار گرفته خواهد شد.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.