رسالت جشنواره راهنمايان گردشگري، فرهنگ سازي است (گردشگری عمومی)

توضیحات :

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي گفت: رسالت ششمين جشنواره کشوري راهنمايان گردشگري، فرهنگ سازي و معرفي استان است.

به گزارش ميراث آريا(CHTN) ، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان غربي، «جعفر ذوالفقاري» با اعلام اين مطلب افزود: متاسفانه اين استان با وجود قابليت هاي منحصر به فرد، به خوبي معرفي نشده و بايد بسترسازي لازم براي معرفي آن صورت گيرد.

وي با اشاره به اينکه ميزباني از ششمين جشنواره کشوري راهنمايان گردشگري افتخار بزرگي براي آذربايجان غربي است، ادامه داد: راهنمايان با بازديدهاي انتخابي، برگزاري کلاس هاي آموزشي و ديدار از جاذبه هاي گردشگري استان، مي توانند ظرفيت ها را مورد ارزيابي و بررسي قرار داده و شناخت واقعي پيدا کنند.

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اضافه کرد: در رابطه با ظرفيت هاي گردشگري، ميراث فرهنگي و صنايع دستي آذربايجان غربي مستندهايي تهيه شده که در اين جشنواره رونمايي شدند.

ذوالفقاري ضمن تقدير از حضور راهنمايان گردشگري کشور در اين جشنواره، اذعان کرد: مصمم هستيم با توجه به سابقه درخشان تاريخي آذربايجان غربي، گردشگري را به صورت يک فرهنگ عمومي درآورده و گسترش دهيم.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.