افتتاح دفتر خدمات مسافرتي هورشاد در شهرستان مرزي آستارا (گردشگری عمومی)

توضیحات :

سرپرست معاونت گردشگري اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري گيلان گفت: دفتر خدمات مسافرتي و جهانگردي هورشاد در شهرستان مرزي آستارا افتتاح شد.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، «فردين پورهادي» اظهار داشت: شهرستان مرزي آستارا با توجه به ظرفيت هاي فراوان در زمينه گردشگري در جذب گردشگر و توسعه منطقه تاثير فراواني دارد و با افتتاح دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي زمينه لازم براي تحقق اين امر فراهم مي شود.

وي افزود: با توجه به اين که دفاتر خدمات مسافرتي و جهانگردي نقش تسهيل کننده در کانال توزيع خدمات گردشگري را عهده دار هستند با ايجاد اين دفتر در شهرستان مرزي آستارا و گردشگر پذير بودن اين شهرستان به منظور جذب گردشگران داخلي و خارجي نقش موثر خواهد داشت.

اين مقام مسوول در اداره کل ميراث فرهنگي استان گيلان خاطرنشان کرد: با افتتاح اين دفتر براي پنج نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم اشتغال زايي شده است.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.