برگزاري جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي گيلان (گردشگری عمومی)

توضیحات :

جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي و کارگروه تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان برگزار شد.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گيلان، اين جلسه با حضور معاون سياسي و امنيتي استانداري گيلان، مديرکل و معاونان و مسوولان اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري گيلان و معاونت هاي ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي استان، فرمانداران و اعضاي کارگروه تخصصي ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در سالن شهيد انصاري برگزار شد.

در ابتداي جلسه پس از قرائت فرازي از وصيت نامه «انصاري» تنها استاندار شهيد جمهوري اسلامي ايران و معرفي 8 اثر ثبتي مربوط به رخدادهاي انقلاب اسلامي در استان گيلان که در فهرست آثار ملي کشور به ثبت رسيدند، اعضاي حاضر به شيوه مشارکت شهرستان هاي استان و دستگاه هاي اجرايي براي حضور فعال در مراسم جشن ملي و استقبال از نوروز، برنامه ريزي براي اجراي جشنواره ملي نوروز « صداي بهار» در مرکز استان و تمامي شهرستان ها پرداختند.

همچنين در خصوص برگزاري سومين همايش و نمايشگاه بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران از تاريخ 16 تا 18 اسفندماه و نحوه شرکت دستگاه هاي اجرايي و تصويب 11 منطقه نمونه گردشگري به عنوان فرصت هاي قابل ارائه براي سرمايه گذاري در نمايشگاه مذکور بحث و تبادل نظر شد.

منبع : chtn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.