سرمايه گذاران حوزه گردشگري در يزد گردهم آمدند (گردشگری عمومی)

توضیحات :

 

سرمايه گذاران حوزه گردشگري به ميزباني اداره کل ميراث فرهنگي استان و با هدف بررسي راهکارهاي حضور موفق و پر رنگ در سومين همايش و نمايشگاه بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري به منظور معرفي توانمندي هاي اين استان در هتل داد يزد گردهم آمدند.

به گزارش ميراث آريا(CHTN)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري يزد، مديرکل ميراث فرهنگي اين استان اظهار داشت: با توجه به اينکه امسال سال توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني نامگذاري شده است سرمايه گذاران بايد سرمايه خود را در گردشگري به کار گيرند و با هماهنگي و همکاري نسبت به رشد اين صنعت اقدام کنند.

«بهرام رضايي» افزود: امروزه گردشگري در دنيا حرف اول را مي زند و اگر به اين صنعت توجه شود درآمد آن نيز از نفت بيشتر خواهد بود، همان گونه که بعضي از کشورها منبع اصلي درآمدشان از صنعت گردشگري است.

وي خطاب به سرمايه گذاران با بيان اين که بايد با تمام توان در اين نمايشگاه شرکت کنند، ابراز اميدواري کرد که با تامل و همکاري با ساير استان ها شاهد رشد و شکوفايي اين صنعت باشيم.

منبع : chtn.ir

 


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.