اسپانیا ارزان‎ترین مقصد گردشگری اروپا شناخته شد (گردشگری عمومی)

توضیحات :

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین‎الملل ـ اسپانیا به عنوان یکی از بزرگترین مقصد‎های گردشگری جهان در میان کشورهای اروپایی ومدیترانه، به عنوان ارزان ترین مقصد گردشگری معرفی شد.  

 این خبر که در هفتمین شماره سالانه پست افیس درجدول هزینه سفر و تعطیلات منتشر شده، حاکی از آن است که کشور اسپانیا و جزیره‎های آن در جدول رقابت‎های منطقه مدیترانه برخی کشورها و مقصدهای گردشگری را که به طور سنتی به عنوان مقصدهای ارزان شناخته شده‌اند، پشت سرگذاشته است.

 طبق این گزارش اسپانیا از کشوری همانند ترکیه که تا پیش از این از نظر هزینه سفرهای کلاسیک درتعطیلات در زمینه‎هایی چون صرف غذا دررستوران ، خرید قهوه و چای و حتی کرم‎های ضد آفتاب در نواحی ساحلی بهترین مقاصد شناخته می‎شد، پیشی گرفته و ارزان‎تر شده است.

  در سطح جهانی و درمیان کشورهای توریستی دنیا، سریلانکاست نخستین کشوری است که  توانسته است در جدول رقابت‌ها تعطیلات ارزان قیمت‎تری را به گردشگران خارجی خود عرضه کند.

منبع : chn.ir


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.