درباره ما

چرا به مهر اعتماد کنیم؟

دلایل متعددی وجود دارد که به تعدادی از آنها بصورت خلاصه اشاره می گردد :

1 - این سامانه مجموعه ای فعال در زمینه گردشگری است که در آن رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیما با بیش از 10 سال سابقه درخشان در این زمینه دارد.2 - افراد و اشخاص مشهور بسیاری از خدمات این سامانه استفاده نموده اند شخصیتها معمولا رجال سیاسی و اجتماعی , بازیگران و ورزشکاران مشهور می باشند که بدلیل محدودیتها شغلی امکان معرفی آنها وجود ندارد در این میان تعدادی از آنها لطف نموده و نظر خودشان را بصورت دستتخط ارسال نموده اند که می توانید نظر آنها را در لینک زیر ببینید.

مشاهده نظر افراد و شخصیتهای مشهور+دستخط


3 - تعدادی از هتلهای طرف قرارداد با این سامانه رزرو از عملکرد ما ابراز تشکر نموده اند که تعدادی از تقدیرنامه هتل ها جهت قدردانی و سپاس از همکاری و خدمات این سامانه در زمینه گردشگری، اطلاع رسانی مناسب و انجام رزروهای اینترنتی در لینک زیر آمده است.

مشاهده تقدیر نامه های هتلها از سامانه رزرواسیون مهر


4 - این وب سایت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت , معدن و تجارت بعنوان یک سایت قابل اعتماد ثبت شده است و موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شده است می توانید با کلیک بر روی نشان و آیکون آن در صفحه اول اعتبارنامه سایت را مشاهده نمایید .

5 - اطلاعاتی که در این وب سایت جمع آوری شده است آخرین اطلاعات مربوط به هر هتل می باشد شما بازدید کننده محترم پویا بودن این وب سایت را می توانید به روشهای گوناگون لمس نمایید لیکن می توانید به اطلاعات فوق اعتماد نموده و اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید از طریق پشتیبانی وب سایت استعلام نمایید. در حقیقت یک تیم در حال نگهداری و پشتیبانی این وب سایت هستند.

6 -این وب سایت منتخب جشنواره رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده است.

7 - این وب سایت مقام نامزدی برترین سایت در گروه بهترین سایت توریسم و گردشگری جشنواره وب ایران را کسب نموده است.

8 - این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایرانی ثبت شده است .

9 - سامانه رزرواسیون مهر خدمات خود را به چندین وب سایت ارایه می نمایید و گستردگی توزیع خدمات خود و همکاری هتلهای برجسته کشور از دلایل اعتماد به این وب سایت می باشد لیست وب سایتهای همکار در زیر آمده است.

- سامیتا، مرکز رسمی رزرو آنلاین هتل در سراسر کشور http://www.samita.com/fa

- اتحادیه هتلداران شیراز www.ShirazHotels.org

- جامعه هتلداران اردبیل www.ArdabilHotels.org

- گروه هتلهای کیش www.Kishhotels.org

- گروه هتلهای مشهد www.MashhadHotels.org

- گروه هتلهای اصفهان www.EsfahanHotels.org

- گروه هتلهای تهران www.TehranHotels.org

- گروه هتلهای مازندران www.MazandaranHotels.org

10 - سه سال سابقه فعالیت این وب سایت و رضایت مندی مسافران از دلایل اصلی اعتماد به این وب سایت است تعدادی از این نظرات در لینک زیر آمده است .

در آخر پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با این شرکت و گردانندگان آن از صفجه درباره ما دیدن نمایید.

آرزوی ما داشتن سفری لذت بخش برای شماست.