سامانه رزرواسیون مهر به آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری سامیتا بستان سفر کیش که با شماره 12390 در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شده وابسته است. این وب سایت از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه گردشگری الکترونیک، رزرو هتل و خدمات تور مسافرتی آغاز کرده است.
رزرواسیون مهر آمده تا مرجعی کامل و مطمئن در زمینه اطلاعات مربوط به هتل‌ها باشد. این وب سایت تلاش می‌کند تا برای مسافران امکان رزرو آسان و راحت بیش از 300 هتل از بهترین هتل‌های کشور را فراهم کند. هم چنین با ارائه بهترین قیمت‌ها باعث رزرو هتل با بالاترین تخفیف‌ها برای مسافران شود.
"رزرواسیون مهر" در قبال ارائه خدمت به مسافران از هتل‌ها حق العمل کاری دریافت می‌کند اما در نهایت، هدف کسب رضایت مشتریان و افزایش فرصت‌های بیشتر برای ارائه این خدمت الکترونیکی و کسب و کار صادق و شفاف است.
"مهر" هتل‌هایی را معرفی می‌کند که مشتریان از خدمات آن‌ها راضی باشند. تیم "رزرواسیون مهر" تلاش می‌کند به صورت مستمر خدمات این سایت را بهبود ببخشد تا علاوه بر ارائه خدمت بهتر، سفری آسان و مطمئن را برای مشتریان خود رقم بزنند.
"رزرواسیون مهر" تاکید می‌کند اطلاعات مشتریان به رسم امانت و با حساسیت بالا در این سایت نگهداری می‌شود و محرمانه ماندن اطلاعات تا این لحظه نشان از صداقت این مجموعه می‌باشد.
مدیر عاملی گروه بزرگ سامیتا را جناب آقای مهندس قاسمی بر عهده دارد. مهندس قاسمی از شخصیت‌های سرشناس در زمینه کسب و کارهای اینترنتی است. به گونه‌ای که در کتاب موفقیت‌های بامبوئی از ایشان به عنوان یکی از مدیران موفق در این زمینه صحبت شده است. مهندس قاسمی به همراه کارکنان گروه سامیتا، با تکیه به بیش از ده سال حضور مستمر در بازار گردشگری الکترونیک کشور تلاش می‌کنند تا خدمات گروه سامیتا را به روز کنند و با ارائه بهترین خدمات گردشگری سفری آسوده و مطمئن را برای گردشگران رقم بزنند. 

کاربرانی که مایل هستند از مستندات مربوط به قانونی بودن فعالیت رزرواسیون مهر را مشاهده کنند، به عنوان نمونه می‌توانند به وب سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه نمایند : (لینک)
سایت های همکار :
رزرواسیون مهر علاوه بر ارائه خدمت به مشتریان خود به سایت های زیر نیز خدمات می دهد. مسافران اگر به سایت های زیر هم مراجعه کنند می توانند هتل مدنظر خود را رزرو کنند:
وب سایت سامیتا         www.samita.com
گروه هتل های شیراز   www.ShirazHotels.org
گروه هتل های اردبیل   www.ArdabilHotels.org
گروه هتلهای کیش       www.Kishhotels.org
گروه هتل های مشهد  www.MashhadHotels.org
گروه هتلهای اصفهان    www.EsfahanHotels.org
گروه هتلهای تهران       www.TehranHotels.org
گروه هتلهای مازندران   www.MazandaranHotels.org
گروه هتلهای کرمان     www.kermanhotels.org 
گروه هتل های بندر عباس www.bandarabbashotels.org
گروه هتل های قشم www.qeshmhotels.org
گروه هتل های تبریز www.tabrizhotels.org
گروه هتل های یزد www.yazdhotels.net
گروه هتل های گیلان www.gilanhotels.org
گروه هتل های همدان www.hamedanhotels.org
رزرو هتل های خارجی www.merhbooking.com
مسابقه کنکور هتلی

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.