توضیحات تکمیلی کنکور هتلی

امروز بخون، فردا کنکور بده!!

یک مسابقه هیجان انگیز با جوایز هیجان انگیز

در سایت ایگردش، هر روز یک کنکور تستی برگزار میشه که منبع سوالاتش روز قبل اعلام میشه و با چند دقیقه  wristwatch-logo وقت گذاشتن میتونی  gift یک میلیون تومان برنده بشی!

اینجوریه که هر روز چهار تا صفحه از وب سایت ایگردش به عنوان منبع کنکور library روز بعد اعلام میشه. این صفحات مربوط به هتل هاییه که مدیرانشون برای آشنایی بیشتر مردم با اونا داوطلب شده اند. فردا سر ساعتی clock  که توی سایت اعلام میشه کنکور آغاز میشه.

 کسی که پس از پاسخ دادن صحیح  به همه سوالات در کمترین زمان ممکن روی دکمه پایان finish  کلیک کنه برنده ست. 

اینم بگم که لازم نیست همه اطلاعات صفحه مربوط را بدونید و با یک اطلاعات کلی از اونا میتونید به سوالات جواب بدید.  

پس یادت نره که توی ساعت آزمون با رفتن به صفحه مخصوص آزمون و وارد کردن ایمیل و رمز عبور میتونی  به سوالات پاسخ بدهی.

همون روز آزمون با سر زدن به وب سایت ایگردش و شبکه های اجتماعی رزرواسیون مهر مثل کانال تلگرام  لوگوی تلگرامو صفحه اینستاگرام لوگوی اینستاگرام از ساعت برگزاری کنکور آگاه میشید.

این مسابقه توی 6 روز از تاریخ 25 بهمن تا 5 اسفند calendar برگزار میشه پس نگران نباش چون اگه یک روز برنده نشدی باز هم فرصت داری.

چطوری برنده بشیم؟

داشتن اطلاعات و سرعت speed باعث موفقیت شماست در واقع کنکور هتلی مسابقه  سرعت و اطلاعاته races پس قبل ازمسابقه ثبت نام کنید regester و صفحات مربوط به مسابقه را مطالعه کنید. 

study  تقلب مهم اینکه موقع جواب دادن به سوالات میتونید صفحات کنکور را باز نگه دارید و تقلب کنید(قطعا به جواب میرسید اما سرعتتون کم میشه)   صفحات منبع سوال در ساعت مسابقه حذف نمیشوند. happy

نمونه:example

نمونه منابعی که روز اول اعلام میشه:

هتل های شهر مشهد

هتل های شهر اصفهان

هتل استقلال تهران

هتل آزادی تهران

نمونه سوال روز کنکور :

هتل پارسیان استقلال تهران چند ستاره است؟

1-      دو ستاره                 2- سه ستاره 

3-     چهار ستاره                4- پنج ستاره

و اما جوایز: gift

اقامت داشتن توی یک هتل 5 hotel ستاره خیلی هیجان انگیزه. پس فرصت را از دست نده، توی این سرگرمی bricks شرکت کن، شانست chanceرا امتحان کن و امروز بخون، فردا برو هتل 

جایزه این کنکور به انتخاب people خودته!

میتونی دو شب night اقامت توی یکی از هتل های 5 ستاره در شهر دلخواهت انتخاب کنی که میتونی با یه نفر دیگه تو هر تاریخی که دوست داشتی بری یا حتی این جایزه را به کسی هدیه gift بدی!(تا سقف یک میلیون تومان)

یا اینکه میتونی یک میلیون تومان پول نقد money از ما بگیری!

راستی برنامه ت برای عیدی 1میلیون تومانی رزرواسیون مهر چیه؟؟!

clock