هتل آپارتمان

 

هتل آپارتمان

هتل آپارتمان نوعی مکان اقامتی اجاره ایست که دارای سوئیت یا واحد های مستقل هستند. هتل آپارتمان ها عموما دارای  واحدهای مبله با امکانات استاندارد لازم برای خواب، نظافت، سرگرمی و آشپزی هستند که به همین صورت به مسافران اجاره داده میشوند. همانند هتل، هتل آپارتمان نیز دارای سرویس است. به این معنا که اتاقها در فواصل زمانی منظم (معمولاً روزانه) نظافت می‌شوند. تفاوت عمده هتل آپارتمان با هتل در وجود آشپزخانه در اتاق یا آپارتمان مورد اقامت می باشد. البته این موضوع به معنای امکان آشپزی کردن در همه ی هتل آپارتمان ها نیست.

معمولا هتل آپارتمان ها به خاطر قیمت مناسبشان شناخته میشوند که البته این مشخصه ی در مورد همه ی هتل آپارتمان ها صدق نمیکند و بعضی از هتل آپارتمان ها با توجه به امکانات رفاهی و خدماتی بیشتر قیمت بالایی نیز دارند.

برای دریافت لیست کلیه هتل آپارتمان ها کلیک کنید.


ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.