راهنمای تصویری رزرو هتل

در این سامانه رزرو هتل‌های داخلی کشور به سادگی و در چند مرحله صورت می‌گیرد.

 

مرحله اول: در این مرحله کافی است در صفحه اصلی سایت در قسمت رزرو هتل شهر مقصد، تعداد شب و تاریخ اقامتتان را مشخص و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

در صفحه  باز شده می‌توانید تمامی هتل‌ها را به همراه تصاویر و توضیحات مشاهده کنید.


مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

 

 

مرحله دوم: در این مرحله هتل مورد نظرتان را از میان نتایج جستجو انتخاب و بر روی دکمه سبز رنگ هم اکنون رزرو کنید، کلیک نمایید تا بتوانید ضمن آگاهی از توضیحات و تصاویر هتل اتاق مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

 

مرحله سوم: در این صفحه نام و نوع اتاق‌هایی که می‌توانید از هتل مورد نظر رزرو کنید برایتان نمایش داده شده است. قیمتی که با رنگ قرمز مشخص شده قیمت خود هتل و قیمت سبز رنگ، قیمتی است که ما به شما ارائه می کنیم.

همچنین در بالای صفحه می‌توانید تاریخ و تعداد شب اقامتتان را دوباره چک کنید. پس از انتخاب اتاق دلخواهتان برای رفتن به مرحله بعدی روی دکمه درخواست رزرو کلیک نمایید.

 

مراحل رزررو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

 

 

مرحله چهارم: در پنجره باز شده تعداد بزرگسال و تعداد کودک را مشخص و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

 

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

 

 

 مرحله پنجم: در این مرحله مشخصات خود را با دقت وارد کرده و دکمه ثبت درخواست را انتخاب نمایید.

 

مراحل رزرو هتل - سامانه رزرواسیون مهر

 

 

پس از انتخاب دکمه ثبت درخواست در این صفحه به در خواست شما شماره پیگیری اختصاص داده می شود.

 

 

 

مرحله ششم:  پس از دریافت شماره پیگیری می توانید وارد صفحه اصلی شده و از بخش منو گزینه‌ی پیگیری رزرو را انتخاب نمایید.

 

 

 

مرحله هفتم: در این مرحله شماره پیگیری و رزرو خود را وارد نمایید.

 

 

 

 در صورت روبرو شدن با پنجره زیر، درخواست شما توسط اپراتور در حال بررسی است و در اسرع وقت نتیجه درخواست به شما اطلاع رسانی خواهد شد. لطفا منتظر بمانید..

 

 

 

مرحله هشتم:  در این مرحله درخواست شما توسط اپراتور بررسی و آماده پرداخت گردیده است ( جادهی وجود دارد)  و با انتخاب دکمه پرداخت وارد مرحله بعدی خواهید شد.

 

 

 

مرحله نهم:  در این مرحله مشخصات کارت خود را وارد کرده و دکمه پرداخت را انتخاب نمایید.

 

 

 

مرحله دهم:  در این مرحله تراکنش شما با موفقیت انجام شده است.  فراموش نکنید حتما دکمه تکمیل پرداخت و انتقال به سایت پذیرنده را انتخاب نمایید. در غیر اینصورت پرداخت شما تکمیل نخواهد شد.

 

 

 

 

 

 

مرحله 11: در این مرحله با انتخاب دکمه نمایش واچر( تاییدیه) می توانید واچر خود را دریافت و چاپ نمایید.  حتما در هنگام ورود به هتل این تاییدیه را همراه داشته باشید.

 

 

 

توجه

* این درگاه بانکی به شبکه شتاب متصل می باشد بنابراین با هر کارت بانکی می‌توانید پرداخت آنلاین انجام دهید.

* در صورتی که از طریق کارت و یا شماره حساب پرداخت خود را انجام می‌دهید حتماً با دفتر پشتیبانی تماس گرفته و واریزی خود را اعلام نمایید.

 ممکن است به دلیل حجم بالای رزرو ها کارشناسان فروش از واریزی شما مطلع نشوند و رزروتان قطعی نگردد، و در این مورد رزرواسیون هیچ مسئولیتی ندارد.

* در صورتی که از روش غیر اینترنتی اقدام می‌کنید واریزی شما حداکثر  تا زمان اعلام شده  اعتبار دارد در غیر این صورت حتماً با دفتر پشتیبانی سامانه رزرواسیون  مهر هماهنگ نمایید.

 

( اگر طی مراحل رزرو هتل با مشکلی روبرو شدید می توانید با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل نمائید )

تهران: 02144155228 , 02144151435 , 02144147636 , 02144168379

اصفهان: 03137737580

کیش: 07644420236

سامانه رزرواسیون مهر سفر خوشی را برای شما آرزو می کند.

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.