قرارداد شرکت بیمه البرز

سامانه رزرواسیون مهر افتخار دارد تا به منظور ارتقای کیفیت خدمت رسانی و تکریم مسافرین خود، از این پس و با همکاری بیمه البرز، تمام افرادی را که از طریق این سامانه اقدام به رزرو هتل در سراسر ایران می نمایند، در طول مدت اقامت و حداکثر به مدت پنج روز تحت پوشش بیمه حوادث مسافرتی قرار دهد.
لازم بذکر است که هزینه این بیمه نامه برای کلیه افرادی که از طریق سامانه رزرواسیون مهر اقدام به رزرو هتل می نمایند، رایگان می باشد.
این هزینه از طریق سامانه رزرواسیون مهر پرداخت می گردد.
شایان ذکر است در مرحله رزرو، حتما گزینه " مایلم تحت پوشش بیمه حوادث مسافرتی باشم " را انتخاب نمایید.
پس از انجام رزرو، گواهی موقت بیمه نامه از طریق ایمیل برای شما  ارسال خواهد شد.
تعهدات این بیمه نامه به شرح زیر می باشد:
     - فوت بر اثر حادثه                                         50/000/000     ریال
     - نقص عضو و از کار افتادگی بر اثر حادثه        50/000/000     ریال
     - جبران هزینه های پزشکی ناشی از حادثه   5/000/000       ریال
خواهشمند است در صورت بروز هرگونه حادثه در طول سفر، مراتب را سریعاً به یکی از شعب شرکت بیمه البرز در سراسر کشور اعلام و مدارک مورد نیاز را ارائه نمایید.

از این پس برای رفاه حال مسافرین گرامی با همکاری بیمه البرز تمام افرادی را که از طریق این سامانه اقدام به رزرو هتل در سراسر ایران می نمایند در طول مدت اقامت و حداکثر به مدت 5روز تحت پوشش بیمه حوادث  نماید.

 

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.