يک سفر دو نفره رايگان به جزيره کيش

سامانه رزرواسيون مهر جهت توسعه فعاليت های خود به بهترين ايده و پيشنهاد جهت بهينه سازی وب سايت خود www.egardesh.com يک سفر دونفره رايگان به جزيره کيش اهدا می نمايد. ايده ها و پيشنهادات خود را به ايميل info@egardesh.com ارسال نماييد.

پيشنهادات بايد در چهار چوب هاي زير باشند:

- مديريت ارتباط با مشتری (چگونه با مشتريان گذشته بهترين تعامل را داشته باشيم?)

-  بازاريابی (چگونه مشتريان جديد جذب کنيم؟)

-  عملکرد بهينه وب سايت (وب سايت چه مشخصه هايی داشته باشد جهت کاربری راحت تر و نحوه ثبت رزرو جهت جذب مسافران بيشتر?)

-  ايجاد اعتماد (چگونه در بازديد کنندگان وب سايت اعتماد ايجاد نمائيم تا با خيال راحت از وب سايت رزرو نمايند؟)

-  طراحی و گرافيک وب سايت (ظاهر، چيدمان، ترکيب بندی رنگ ها و استفاده از المان های موجود در سايت چگونه انجام شود تا راحتی، اعتماد و جذب مشتريان جديد را ايجاد نماييد؟)

 - پيشنهاد آزاد (اگر پيشنهاد شما در قالب هاي فوق نمي گنجد، مي توانيد نظر خود را اعلام نمائيد)

 

شما تا پايان دی ماه فرصت داريد نظرات خود را به (ايميل اعلام شده) ارسال نمائيد. بهترين پيشنهاد مهمان ما در سفر به جزيره کيش در بهمن ماه و اسفند ماه خواهد بود.

هديه ما شامل: بليط رفت و برگشت هواپيما از تهران، اقامت به همراه صبحانه در هتل های سه ستاره تاپ و يا چهار ستاره به همراه استقبال فرودگاهی و تخفيفات خدمات گردشگری خواهد بود. 

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.