حضور سامانه رزرواسیون مهر در جمع حامیان طلایی چهارمین همایش بین المللی بازاریابی اینترنتی،اقتصاد و گردشگری شهری

چهارمین همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی اقتصاد و گردشگری شهری در 24 مرداد 93 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. موضوعات اصلی همایش شامل بهینه سازی وب سایت، بازاریابی اینترنتی و برند سازی از طریق شبکه‌های اجتماعی بوده است. در این همایش به‌طور ویژه به بررسی ابزارهای آنلاین بر روی اقتصاد، افزایش فروش و توسعه بازارهای صادراتی، کارآفرینی اینترنتی و برند سازی شرکت‌های داخلی بر اساس الگوهای موفق جهانی پرداخته شد. سامانه رزرواسیون مهر به عنوان یکی از حامیان طلایی در این همایش حضور داشت.

نماینده سامانه رزرواسیون مهر در چهارمین همایش بین‌المللی بازاریابی اینترنتی اقتصاد و گردشگری شهری که در 24 مرداد 93 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد حضوری برجسته داشت.

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.