متن کامل نظر

با سلام،

ضمن تشکر از مدیریت و تمامی پرسنل و دست اندرکاران گروه هتلهای قصر، باستحضار میرسانم که از همان بدو ورود ما به هتل، مهمان نوازی و احترام ویژه برای اینجانب و خانواده بنده اعمال کردند و تمام سعی خود را بر این مهم داشتند که به مهمان خود راحتی امنیت آسایش و...را القاء نمایند.

پس از درخواست معمول هتل که نظر سنجی مهمانهن را خواستار میباشند، در اینجا لازم میدانم چند نکنه را که حائز اهمیت بسشتری میباشند را به نظر تان برسانم.

بنا به موقعیت شغلی اینجانب بنده ناخواسته بیش از اقشار دیگر جامعه مسافرت داخلی و خارج از کشور دارم، لذا به همین دلیل در هتلهای مختلف ایران و اروپا و آسیا و آمریکا و با کلاسهای مختلف اقامت داشته و خواهم داشت.

1- ارائه اینترنت و آنلاین بودن اتاقها در حال حاضر در بسیاری از هتلها بصورت رایگان و به جهت ارائه سرویس ویژه جهت جلب مشتریان هتل

صورت میپذیرد. لذا اگر آن هتل دارای 310 اتاق باشد با کمی دقت متوجه خواهید شد که کمتر از 5% مهمانان به اینترنت نباز خواهند داشت. پس شارژ کردن مسافری برای این امر بسیار معمول و مورد نیاز به نظر بنده آنچنان واجب و درآمد زا نخواهد بود. به دلیل اینکه اکثر افرادی که نیاز به ابنترنت در همه جا دارند امروزه از وایمکس استفاده خواهند کرد و در همه جا دسترسی به آن نیز میسر میباشد.

2- قیمت یکعدد سی دی کارتون در حال حاضر 1500 تومان میباشد در صورتی که شارژ کردن مسافران آن هم برای دیدن فیلم یا کارتون برای در هتل کمی دور از عرف و نرم میباشد. پس به نظر بنده یا کاملا" آن سرویس را حذف کنید یا اینکه به صورت رایگان در اختیار مهمانانتان قرار دهید، دریافتاین مبالغ در شان و جایگاه یک چنین هتل و مدیریتی نخواهد بود.

3- در اکثر هتلها تعبیه یک عدد کتری برقی یا مشابه آن برای تهیه آب جوش مورد نیاز مهمانان در حال حاضر از ضروریات یک اقامتگاه میباشد پس لطفا" کمی دقت نمائید که یک خانواده با داشتن یک شیرخواره باید آب جوش مورد نیاز خود را چگونه تهیه نماید و یا پس از گرفتن آب جوش از کافی شاپ آنرا در کجا نگهداری نماید؟ اگر به فکر آسایش و اقامت راحت تر مهمانانتان هستید پس خب به این مسئله توجه نمائید.

4- در آسانسور های هتل از کلیدهای فینگرتاچ به جای کلیدهای الکترومکانیکی استفاده کرده بودید، لذا بنده در اکثر موارد مشاهده کردم که خیلی ها نحوه استفاده از این کلیدهای حساس را نداشتند(با ناخن) مخصوصا" افراد مسن و امی. پس به جای آنها اگر از کلیدهای معمولی ولی با کیفیت بالا و با کیفیت استفاده نمائید به نظر اسیب کمتری به تجهیزلت آسانسورها وارد خواهد آمد. اینجانب نمایندگی کلیدهای EAO سوئیس را در ترکیه دارم در صورت نیاز میتوانیم شما را راهنمائی بکنیم.

5- به نظر بندهمبلغ غذاهای موجود نسبت به کیفیت آنها کمی بالا بوده و در اکثر مواقع (چه شب چه روز) هنگام رسیدن غذا سریع سرد میشدند!! حال چرا آنرا بررسی نمائید.

در آخر، یک بار دیگر از کلیه زحماتی که میکشید تشکر و قدر دانی میکنم.

با سپاس و امتنان

سعید محبت

ارسال شده در 1392/01/08   توسط :  سعید محبت

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.