341
شهر
795
هتل
1010
جاذبه گردشگری

درباره ما

به سرزمین مهر خوش آمدید 

 کشوری داریم بزرگ با آثار طبیعی و تاریخی همچون تخت جمشید، چغازنبیل، میدان نقش‌جهان، تخت سلیمان، پاسارگاد، بیستون، سازهای آبی شوشتر، مجموعه تاریخی تبریز، کاخ گلستان، کویر لوت که سابقه تمدنی بیش از پنج‌هزارساله ایران را در دل خود جا داده است.

مردمی داریم عاشق سفر و گردشگری بر آنیم با تیم متخصص خود و تکیه ‌بر فناوری و تکنولوژی‌های جدید، مجموعه‌ای عظیم از اطلاعات مهم گردشگری مانند: جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، کاخ‌ها، موزه‌ها، هتل‌ها، هتل آپارتمان، اقامتگاه‌های بومگردی را فرام آوریم تا هر فردی از هرکجا، هرلحظه اراده کند در بین انبوهی از اطلاعات هتل‌ها بتواند رزرو هتل خود را در« رزرواسیون مهر » انجام دهد.

سامانه رزرواسیون مهر متعلق به آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری سامیتا بستان سفر کیش که با شماره 12390 در اداره ثبت شرکت‌های کیش ثبت شده است. این وب سایت از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه گردشگری الکترونیک، رزرو هتل و خدمات تور مسافرتی آغاز کرده است.

مدیر عاملی گروه بزرگ سامیتا را جناب آقای مهندس قاسمی بر عهده دارد. ایشان از شخصیت‌های سرشناس در زمینه کسب و کارهای اینترنتی است. به گونه‌ای که در کتاب موفقیت‌های بامبوئی از ایشان به عنوان یکی از مدیران موفق در این زمینه صحبت شده است. مهندس قاسمی به همراه کارکنان گروه سامیتا، با تکیه به بیش از ده سال حضور مستمر در بازار گردشگری الکترونیک کشور تلاش می‌کنند تا خدمات گروه سامیتا را به روز کنند و با ارائه بهترین خدمات گردشگری سفری آسوده و مطمئن را برای گردشگران رقم بزنند. 

کاربرانی که مایل هستند از مستندات مربوط به قانونی بودن فعالیت رزرواسیون مهر را مشاهده کنند، به عنوان نمونه می‌توانند به وب سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه نمایند : (لینک)

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر سیستم واحد فروش و پشتیبانی است. جهت آشنایی مختصر با این واحد کلیپ زیر را تماشا کنید.

 

برای دیدن کلیپ کامل بالا که شامل آشنایی با کلیه‌ی واحدهاست به قسمت ویدئوهای معرفی بروید.

 

 چالش مانکن هرگز در واحد فروش فرم واقعی خود را نگرفت می‌دانید چرا؟

چون واحد فروش سامیتا در هرلحظه و هر زمان پاسخگوی مشتریان خود هستند و اصلاً امکان مانکن شدن برای آن‌ها وجود ندارد. کلیپ زیر گویای همین ادعاست.


سایت های همکار :
رزرواسیون مهر علاوه بر ارائه خدمت به مشتریان خود به سایت های زیر نیز خدمات می دهد. مسافران اگر به سایت های زیر هم مراجعه کنند می توانند هتل مدنظر خود را رزرو کنند:
وب سایت سامیتا         www.samita.com
گروه هتل های شیراز   www.ShirazHotels.org
گروه هتل های اردبیل   www.ArdabilHotels.org
گروه هتلهای کیش       www.Kishhotels.org
گروه هتل های مشهد  www.MashhadHotels.org
گروه هتلهای اصفهان    www.EsfahanHotels.org
گروه هتلهای تهران       www.TehranHotels.org
گروه هتلهای مازندران   www.MazandaranHotels.org
گروه هتلهای کرمان     www.kermanhotels.org 
گروه هتل های بندر عباس www.bandarabbashotels.org
گروه هتل های قشم www.qeshmhotels.org
گروه هتل های تبریز www.tabrizhotels.org
گروه هتل های یزد www.yazdhotels.net
گروه هتل های گیلان www.gilanhotels.org
گروه هتل های همدان www.hamedanhotels.org
رزرو هتل های خارجی www.merhbooking.com

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.