باغ گلها

اصفهان
اصفهان

 

استان اصفهان را اگر چه شاید به خاطر آثار تاریخی اش نصف جهان بنامیم ،لیکن در گوشه و کنار این شهر گاها به مجموعه هایی بر میخوریم که شاید در کشور کم نظیر و یا بی نظیر باشد . در پرتو این آثار  و مصنوعات دست بشری به اثری طبیعی که به همت  هنرمندان  باذوق اصفهانی  در گوشه ای از حاشیه زاینده رود اصفهان همچون رنگین کمان, هاله ای از رنگ را به وجود آورده , باغ گلهاست . منطقه ای رنگارنگ به وسعت 2500 متر مربع که گویای لطافت هوا و فضای شهراصفهان و هنرمندان آن است.

در این باغ سعی شده از انواع گلها و گیاهان خاص و رنگارنگ و مختص آب وهوای کشورمان به نمایش گذاشته که هوش و هواس هر بیننده ای را تا ساعاتی به عالم بیخود میبرد.

موقعیت
دیدگاه مسافران
  1. پروفایل
    • س.الف
    • تهران
    • 93/12/14

    حتما بريد ببينيد که پشيمون نميشيد

ما در این وب سایت تلاش می کنیم راهنمای سفر شما باشیم و امکان رزرو هتل و تور مسافرتی را برای شما تامین کنیم. این وب سایت با قراردادی که با تعدادی هتل و برگزار کننده تور دارد همچنین با چندین وب سایت خدمات فوق را توزیع نموده و از این راه کسب درآمد می کند این وب سایت معروف به " سامانه رزرواسیون مهر " است که دفتر اصلی این شرکت در کیش بوده و شعبه تهران آن نیز هماهنگ کننده خدمات به مسافران عزیز می باشد.